Schmalz

1-12 از 12

Schmalz یکی از برندهای برتر در تولید دستگاه های پرس وکیوم و اجزای این دستگاه ها می باشد. شرکت Schmalz از سال 1910 فعالیت خود را در زمینه تولید تیغ و تیغچه آغاز کرد. طی گذر زمان شرکت اشمالز در فعالیت خود تغییرات گسترده ای ایجاد کرد و به فناوری خلاء و تولید دستگاه های پرس وکیوم پرداخت. Schmalz که از پرچمداران فناوری خلاء در کشور آلمان می باشد تا سال 2015 بیش از 1500 نفر را استخدام کرده است و 19 شرکت تابعه در کشورهای چین، فنلاند، فرانسه، هند، ایتالیا، ژاپن، کانادا، کره، مکزیک، هلند، لهستان، روسیه، سوئیس، اسپانیا، ترکیه و ایلات متحده و... تاسیس نموده است.

تاریخچه شرکت اشمالز

شرکت اشمالز در سال 1910 با نام تجاری Glattis توسط یوهانس اشمالز شروع به کار کرد. با فروش 600000 تیغه در ماه به برندی موفق در زمینه تولید تیغ و تیغچه در کشور آلمان تبدیل شد. در سال 1984 شرکت اشمالز جهت فعالیت خود را به سمت تکنولوژی خلاء و تولید دستگاه پرس وکیوم تغییر داد و به برندی معتبر در این زمینه تبدیل شد. در سال 1998 اولین شعبه شرکت اشمالتز در کشور سوئیس افتتاح شد. در سال 2008 شرکت اشمالز تصمیم به گسترش منطقه خود در سطح آلمان گرفت و مساحتی بیشتر از 10000 مترمربع را به محل فعالیت خود اختصاص داد.

زمینه فعالیت شرکت اشمالتز

شرکت اشمالتز در ساخت محصولات زیر فعالیت می کند:

  • دستگاه پرس وکیوم
  • سیستم جابجایی وکیوم
  • سیستم های بررسی وکیوم
  • سیستم های نگهدارنده وکیوم
  • پد مکش وکیوم
  • ژنراتور وکیوم
  • اجزا و قطعات دستگاه های پرس وکیوم

کیفیت و روش تولید محصولات شرکت Schmalz

شرکت Schmalz برای تولید محصولات خود از انرژی های تجدیدپذیر از قبیل انرژی خورشیدی، بادی، تراشه های چوبی و برق آبی استفاده می کند. شرکت اشمالز در سالهای 1994، 1997 و 2012 نماد کیفیت Iso 9001، Iso 14001، Iso 50001 را دریافت نمود. در تولید محصولات شرکت Schmalz از فناوری های جدیدی استفاده شده است که کیفیت کار دستگاه ها را در حد چشمگیری گسترش داده است.

قیمت محصولات شرکت اشمالز

به دلیل متنوع بودن محصولات شرکت رنج قیمت محصولات شرکت اشمالز متفاوت می باشد. برای اطلاع از آخرین قیمت محصولات شرکت اشمالز با متخصصین سایت چوبینر تماس حاصل نمایید.