بنر رمضان

SCM Group

1-24 از 49

گروه scm در سال 1952 فعالیت خود را با تولید ماشین آلات نجاری آغاز کرد. در سال 1976 اولین ماشین های اتوماتیک برش و تولید پنجره های چوبی را روانه بازار نمود.

معرفی گروه اس سی ام

این گروه در سال 1985 در تولید و فروش ماشین آلات اتوماتیک از سایر شرکت ها پیشی گرفت و امروز به عنوان بزرگترین تولید کننده جهانی ماشین آلات صنعت چوب شناخته می شود. گروه SCM هماهنگی، پشتیبانی و توسعه سیستم صنعتی را در 3 مرکز تولیدی بسیار تخصصی با بیش از 3300 کارگر انجام می دهد  و در تمامی 5 قاره فعالیت می کند.

پیشرفت چشمگیر شرکت SCM

این گروه یکی از رهبران تکنولوژیکی در پردازش انواع مختلفی از مواد، چوب، پلاستیک، شیشه، سنگ، فلز و کامپوزیت است. SCM، پیشرو در تولید ماشین آلات و راه حل های مربوط به صنعت چوب است.این شرکت ایتالیایی فرایندهای صنعتی خود را با توجه به پیشرفته ترین اصول مدیریت و برتری عملیاتی سازماندهی می کند. هدف شرکت SCM است که به مشتریان خود بهترین عملکرد و با کیفیت ترین محصول را از هر نظر ارائه نماید.   همه ساله این شرکت خط تولید خود را برای بازدید تورهای نمایشگاهی باز می گذارد، تا مشتریان بتوانند مراحل تولید و مونتاژ دستگاهها را از نزدیک مشاهده کنند. این شرکت دارای خدمات پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین است.

قیمت محصولات شرکت اس سی ام

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت اس سی ام می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.