SCM Group

1-24 از 49

معرفی SCM Group

گروه اس سی ام ، نامی جهانی با بیش از 60 سال سابقه تولید ماشین آلات در دنیاست که بالاترین فن‌آوری را به کاربرانش ارائه می‌دهد. امروزه در بیش از 18 واحد تولیدی این شرکت در ایتالیا که فضایی بالغ بر 240 هزار متر مربع را شامل می شود، بیش از 500 نفر متخصص در بالاترین سطوح دانش ماشین افزار و صنعت چوب مشغول به فعالیت هستند که خروجی عملکرد بیش از 6 دهه فعالیت این افراد، وجود بیش از 365 حق انحصاری ثبت شده (Patent) در زمینه ماشین آلات صنعت چوب است. بیش از 70% تولیدات این گروه صادر می شود که تنها بخشی از این میزان شامل بیش از 10 هزار ماشین نجاری استاندارد است.

گروه scm در سال 1952 فعالیت خود را با تولید ماشین آلات نجاری آغاز کرد.

در سال 1976 اولین ماشین های اتوماتیک برش و تولید پنجره های چوبی را روانه بازار نمود.

این گروه در سال 1985 در تولید و فروش ماشین آلات اتوماتیک از سایر شرکت ها پیشی گرفت و امروز به عنوان بزرگترین تولید کننده جهانی ماشین آلات صنعت چوب شناخته می شود.

گروه SCM هماهنگی، پشتیبانی و توسعه سیستم صنعتی را در 3 مرکز تولیدی بسیار تخصصی با بیش از 3300 کارگر انجام می دهد  و در تمامی 5 قاره فعالیت می کند.

این گروه یکی از رهبران تکنولوژیکی در پردازش انواع مختلفی از مواد، چوب، پلاستیک، شیشه، سنگ، فلز و کامپوزیت است.

SCM، پیشرو در تولید ماشین آلات و راه حل های مربوط به صنعت چوب است.

این شرکت ایتالیایی فرایندهای صنعتی خود را با توجه به پیشرفته ترین اصول مدیریت و برتری عملیاتی سازماندهی می کند. هدف شرکت این است که به مشتریان خود بهترین عملکرد و با کیفیت ترین محصول را از هر نظر ارائه نماید.  

همه ساله این شرکت خط تولید خود را برای بازدید تورهای نمایشگاهی باز می گذارد، تا مشتریان بتوانند مراحل تولید و مونتاژ دستگاهها را از نزدیک مشاهده کنند. این شرکت دارای خدمات پشتیبانی 24 ساعته و آنلاین است.

قیمت محصولات شرکت SCM

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.

آدرس وب سایت رسمی شرکت اس سی ام


"For English information about this brand change the website language to English"

SCM Group

پانل بر افقی SCM مدلA4

دارای دو محور برش طولی و عرضی با سرعت 170 متر بر دقیقه.
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید