خرید قسطی

فروشنده شوید!


لطفا جهت دریافت مشاوره با شماره تلفن‌های زیر تماس برقرار نمایید:

48 30 56 66 021

26 56 123 0902


چوبینر در راستای حمایت از کسب و کارهای داخلی فعال در صنایع چوب، از این عزیزان دعوت به همکاری می نماید:

چوبینر به عنوان اولین مرجع تخصصی خرید، فروش، نقد و بررسی، ابزار، یراق، ماشین آلات صنایع چوب، نجاری و کابینت سازی در این عرصه حضور داشته است که با پاسخگویی به موقع، مشاوره رایگان و ارسال فوری کالا به تمامی نقاط کشور، امکان تجربه خریدی به صرفه، سریع و با کیفیت را برای مشتریان به ارمغان آورده و اینک با توکل بر ایزد منان به حمایت کسب و کارهای داخلی فعال در صنایع چوب، کارگاه های نجاری، کسب و کارهای کوچک که محصولات چوبی تولید می‌نمایند، تولید کنندگان و وارد کنندگان ابزار، یراق و ماشین آلات صنعت چوب اقدام نموده است.

سوالات شما

چه محصولاتی می توانم در سایت چوبینر به فروش برسانم؟!

کلیه مصنوعات و محصولاتی که با چوب ساخته شده اند و کلیه ابزار، یراق و ماشین آلات تولیدی و وارداتی مرتبط با صنایع چوب.

تسویه حساب مالی در چوبینر چگونه است؟!

بسته به امتیاز فروشنده بر اساس سرعت ارسال به انبار چوبینر، کیفیت محصول و خدمات بین 15 روز الی یک ماه تسویه انجام می‌گردد.

چه کسانی می‌توانند در چوبینر محصولات خود را بفروشند؟!

تمامی افراد حقیقی و حقوقی که در زمینه تولید، فروش و واردات یراق آلات، ابزارآلات، ماشین آلات صنعت چوب، لوازم کارگاهی، محصولات چوبی و دکوری و ... فعال هستند می‌توانند جهت فروش در چوبینر اقدام نمایند.

شخص حقیقی: اشخاصی هستند که دارای مشخصات مختص به خود مانند نام، نام خانوادگی، شماره شناسنامه، کد ملی و... هستند.

شخص حقوقی: موسسات، شرکت‌ها، کارگاه های تولیدی که طبق قانون ثبت شده اند و دارای مشخصات حقوقی مانند نام شخص حقوقی، تاریخ ثبت، شماره ثبت، کد شناسایی، کد اقتصادی و.... هستند.

هزینه ارسال سفارش به عهده چه کسی است؟!

شما با فروشنده شدن در چوبینر فقط مسئولیت تولید محصول با کیفیت را بر عهده دارید و تمامی مراحل ارسال، لجستیک، هزینه های پردازش و بسته بنید به عهده چوبینر می‌باشد.

چه امکاناتی در پنل فروشندگان چوبینر وجود دارد؟

پس از ثبت نام به عنوان فروشنده و ارسال محصول دسترسی شما به پنل فروشندگان چوبینر فعال می‌شود و به راحتی می‌توانید لیست محصولات، تاریخ فروش محصول، مبلغ دریافتی، میزان کمیسیون چوبینر و ... را مشاهده نمایید.

ویدئو آموزش فرآیند ثبت نام و دسترسی به پنل فروش

در ویدئو زیر تمامی مراحل ثبت نام به عنوان فروشنده، دسترسی به پنل جهت ادیت قیمت و موجودی و مشاهده محصولات و... آموزش داده شده است. علاوه بر ویدئوی آموزشی، چوبینر برای رفع ابهامات و سوالات پیش آمده پشتیبان دائمی برای شما در نظر گرفته است و در هر زمان از طریق ارتباط با کارشناسان مربوطه می‌توانید سوالات خود را مطرح نمایید و راهنماییهای لازم را دریافت کنید. 


.

فرم درخواست فروش در چوبینر