حراجی نوروز 1403

خرید اقساطی

سرویس اعتباری اسنپ پی


در صورتی که در حال حاضر بودجه مناسب برای خرید محصولات موردنظرتان را اعم از یراق آلات، ابزارآلات، ماشین آلات و قطعات یدکی ندارید، می توانید از چوبینر خرید و پرداخت خود را به صورت اقساط ماهیانه و بدون نیاز به ضامن یا وثیقه پرداخت نمایید. هدف ما از ایجاد شرایط خرید اقساطی این است که به شما کمک کنیم تا آنچه را که امروز نیاز دارید، همین امروز با قیمت روز خرید و بدون هیچ کارمزدی در آینده پرداخت نمایید، به همین منظور چوبینر با همکاری اسنپ پی، سرویس اعتباری اسنپ پی یا همان خرید اقساطی را برای استفاده شما مشتریان گرامی فعال نموده است.

چگونه می توانم با استفاده از اعتبار اسنپ پی، از چوبینر خرید کنم؟

شما می توانید با شماره تلفن همراهی، که در اسنپ پی حساب کاربری و اعتبار دارید، در سایت چوبینر ثبت نام و خرید نمایید.

تا چه مبلغی می توانم از چوبینر به صورت اقساطی خرید کنم؟

با توجه به اینکه خرید اقساطی شما در چوبینر از طریق اسنپ پی میسر می باشد، بنابراین میزان اعتبار خرید اقساطی شما توسط اسنپ پی تعیین و به همان میزان می توانید در چوبینر خرید نمایید.

در چند قسط خریدم را می توانم پرداخت نمایم؟

تعداد اقساط به صورت ماهیانه در 4 قسط می باشد و نکته مهم این است که پرداخت اقساط خود را می بایست از طریق برنامه اسنپ و به اسنپ پی پرداخت نمایید.

مبلغ اقساط به چه صورت محاسبه می شود؟

مبلغ اقساط بر اساس مبلغ کل خرید شما می باشد که تقسیم بر 4 می گردد و مبلغ ماهیانه اقساط شما توسط اسنپ پی مشخص می شود.

لازم به ذکر است که شرایط خرید اقساطی از طریق اسنپ پی زمانی برای شما فعال می‌شود که از اکثر بخش‌های اسنپ از قبیل سفر، خرید سوپرمارکتی و . . . استفاده نموده باشید.