Stanley

1-7 از 7

Stanley یکی از برندهای چند ملیتی معتبر در زمینه تولید ابزار آلات دستی و ابزارهای اندازه گیری می باشد. Stanley در سال 1843 در کشور آمریکا فعالیت خود را آغاز کرد و پس از پیشرفت های چشمگیری که کسب نمود در کشورهای مختلفی در قالب نمایندگی فروش، شرکت های تحت لیسانس و یا از طریق صادرات کالا فعالیت خود را گسترش داد و به عنوان یک شرکت چند ملیتی شناخته شده است. به ادعای شرکت Stanley این موسسه بیش از 175 سال سابقه تولید انواع ابزار آلات مورد نیاز در صنایع مختلف را دارد و نقش مهمی در ساخت و تعمیر محصولات مورد نیاز سراسر جهان ایفا می کند.

کیفیت ابزار آلاتStanley

شرکت Stanley با به کار گیری از نیاز کلی بازار و همچنین علم و تکنولوژی جهانی توانسته است با کیفیت ترین محصولات را روانه بازار کند و جایگاه ویژه ای در بین تولیدکنندگان ابزار آلات را به دست آورد. برند Stanley پس از سالها فعالیت چشمگیر تجربه های بسیاری جهت بالا بردن کیفیت محصولاتش کسب کرده است. شرکت Stanley برنامه ریزی مناسبی جهت بهبود کیفیت و کسب اعتماد مشتریان خود دارد و به طور مداوم در حال آزمایش تولیدات خود می باشد که در صورت مشاهده نقص، ایراد و نارضایتی مشتری تجربه خود را به کار بسته و ایرادات محصول را برطرف نموده و در تهیه ابزارهای با کیفیت تری تلاش نماید. این برند تلاش خود را به کار بسته است که در تمام شرکت های زیر مجموعه اش کیفیت محصولات حفظ شود و بهترین ابزارها با دقت، کیفیت و سرعت بالایی به دست مشتریان برسد.

زمینه فعالیت شرکت استنلی

زمینه فعالیت شرکت استنلی به شرح زیر می باشد:

  • تولید انواع جعبه ابزار
  • انواع ابزار آلات دستی از قبیل پیچ گوشتی، آچار، چکش و...
  • ابزارهای اندازه گیری از قبیل متر، خط کش، زاویه سنج، تراز، گونیا و...
  • ابزارهای برش از قبیل، اره، تیز بر و ...
  • تولید انواع رنده، سوهان و...
  • تولید باتری های یدکی

قیمت محصولات شرکت Stanley

برای اطلاع از قیمت محصولات شرکت Stanley می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن، برای اطلاع از موجودی و قیمت محصولات شرکت Stanley با چوبینر تماس حاصل فرمایید.