فروشنده شوید

TAZA

1-24 از 34

شرکت تامین ابزار تازا با نام رسمی tazatools طی دو دهه گذشته، با تهیه مواد اولیه مرغوب از اروپا و مونتاژ قطعات، بهترین و پیشرفته‌ترین کارخانجات شرق آسیا، تعادل مطلوبی در کیفیت و هزینه تمام شده ابزارآلات در محصولات خود به دست آورده است. از محصولات تولید شده این شرکت انواع تیغ اره دیسکی و الماسه می‌باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار است و در بازار طرفداران بسیاری دارد.

تیغ اره تازا

آنچه تا الان باعث افزایش مدیریت هوشمند، رشد و شکوفایی صنعت مصنوعات چوبی در منطقه‌ اورآسیا مخصوصا کشور ترکیه شده، کنترل کیفیت و کاهش هزینه‌ها می‌باشد. از این رو شرکت تازا، تمرکز خود را روی تولید ابزارآلات الماسه با کیفیت و با دوام در صنعت برش چوب گذاشته است. شرکت TAZA ترکیه انواع تیغ اره دیسکی و الماسه را در سایزهای مختلف با کاربردهای چوب بری، ام  دی اف بری، خط زن به بازار عرضه می‌کند.

کیفیت محصولات TAZATools

همانگونه که در ارتباط با شرکت تازا صحبت کردیم از معروف‌ترین محصولات این مجموعه، تولید انواع تیغ اره می‌باشد که از جنس الماسه، TCG، TCT و غیره تولید می‌شوند، باعث افزایش طول عمر آنها می‌شود. از ویژگی‌های بارز تیغ اره‌های Taza، خطوط انبساط حرارتی می‌باشد که هنگام برش از گرمای زیاد آن و آسیب به چوب جلوگیری می‌شود. از طرفی، برش لیزری مخصوص این تیغ اره‌ها نیز باعث کاهش چشمگیر صدا و لرزش در زمان برش خواهد شد. 

قیمت محصولات تازاتولز

شرکت تازاتولز به دلیل رنج گسترده‌ای از محصولات دارای طیف مختلفی از قیمت‌ها می‌باشد؛ لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت Taza می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.