چوبی کلاب

Tempo

1-11 از 11

Tempo یکی از زیر مجموعه های خانواده بزرگ Niqua می‌باشد و همان طور که گفتیم Niqua یکی از پیشتازان تولید ابزار آلات برشی، کمان اره، تیغ اره، فرز فرم و... است. یکی از اعضای این گروه Tempo می‌باشد که در زمینه تولید ابزار آلات برشی فعال است و به طور اختصاصی به تولید تیغ اره مویی می‌پردازد. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با برند تمپو در اختیارتان قرار می‌دهیم.

محصولات برند تمپو

در بخش قبل گفتیم شرکت تمپو در گروه بزرگ Niqua قرار دارد و یک برند آلمانی می‌باشد. تمپو در زمینه تولید انواع تیغ اره مویی در اندازه های مختلف و به صورت پا ملخی و گرد فعال است. تیغ اره مویی تمپو در سایزهای مختلف با ضخامت و عرض های متفاوت تولید می‌شوند.

کیفیت محصولات Tempo

کیفیت محصولات Tempo پس از گذشت یک قرن فعالیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد و به واسطه همین کیفیت محصولات این برند در سایر نقاط جهان صادر می‌شوند و در بعضی نقاط نمایندگی های فعالی نیز دارد. 

قیمت محصولات تمپو

با توجه به تنوع بالایی که در محصولات تمپو مشاهده می‌شود از لحاظ قیمت نیز متفاوت می‌باشند، در صورت تمایل به خرید محصولات تمپو می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید و در صورت عدم نمایش قیمت و نیازمند استعلام تلفنی بودن با چوبینر تماس برقرار نمایید.