چوبی کلاب

TORK MAKINE

شرکت TORK MAKINE در سال 1954 توسط ابدوالرحمن شکرجی و جلال الدین ارول در منطقه صنعتی ترکیه تاسیس شد. در 1960 اولین نمایشگاه را برای بررسی تقاضای بازار، باز کرد و پس از آن در سال 1968 به KARTAL منتقل شد که هنوز هم بخشی از خط تولید شرکت آنجاست. پایان دهه 80 اوج تولید مبلمان در جهان بود و تقاضا برای ماشین آلات صنعت چوب رو به افزایش بود از این رو این شرکت از اواخر دهه 90 شروع به صادرات لبه چسبان ها و دستگاههای اسپیندل نمود.

معرفی شرکت تورک ماکین

امروزه شرکت تورک ماکین با نسل سوم خود کار میکند و در کارخانه ای به مشاحت 23000 مترمربع در حال همکاری با شرکت های آلمانی و ایتالیایی است و با پیشرفته ترین اتوماسیون در حال تولید دستگاه های برش، CNC، لبه چسبان و ... است. عبدالرحمن شکرجی و جلال الدین ارول پس از پایان تحصیلات به استانبول نقل مکان کردند و در آن شهر مشغول به کار شدند در سال 1954 با کمک یکدیگر کارگاهی کوچک در زیرزمین خانه ای در UNKAPANI با نام تورک ماکین تاسیس کردند و به دلیل سرمایه کمی که داشتند شبانه روز کار می کردند.

مسیر تکامل برند TORK MAKINE

این شرکت علاوه بر تولید ماشین آلات چوب، ماشین آلات صنعتی دیگری هم در دیگر زمینه ها تولید می کند. تورک ماکین در 15 شهر نمایندگی دارد و در سال 1969 نام turk makine به  tork makine تغییر کرد. از سال 1970 تا سال 1980 تعداد نمایندگی های این شرکت به 130 نماینده رسید. اولین صادرات این شرکت در دهه 1980 به خاورمیانه، عربستان صعودی و کشورهای همسایه آغاز شد. در سال 2000 با افزایش صادرات، تورک ماکین پیشرفت زیادی کرد و نام تجاری جدیدی با نام AC در کنار برند خود ثبت کرد. این شرکت در نمایشگاه ماشین آلات TUYAP شرکت کرد و از دستگاه NAVIGA X 360 که تحول خاصی در این صنعت ایجاد کرد، رونمائی کرد.

قیمت محصولات شرکت تورک ماکین

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت تورک ماکین می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.