چوبی کلاب

Torkcraft

1-1 از 1

شرکت Torkcraft یکی از تولیدکنندگان بزرگ در زمینه ماشین الات و ابزارآلات دستی صنایع چوب است که با شعار آسان تر ساختن صنعت چوب از سال 1985 تا به امروز در حال فعالیت است.

معرفی شرکت تورک کرفت

شرکت تورک کرفت در 32 سال گذشته، خدمات استثنایی را برای تجارت در  آفریقای جنوبی ارائه کرده است. در این مدت در انجام این کار، برند های برتری مانند Tork Craft، Alpen، Pro-Tech، GAV، Kreg، Festool و دیگران توسط این شرکت توسعه داده شده اند. اگرچه تورک کرفت یکی از بزرگترین کمک ها برای بالابردن برند های مختلف بوده است. اما خود در مدت زمان گذشته بیکار نبوده است و توانسته است محصولاتی با کیفیت را تولید نماید.

محصولات شرکت Torkcraft

به طور کلی می توان Torkcraft را یکی از بزرگترین تولید کننده های مته دریل ها، ابزارآلات دستی، ابزار و پیچ گوشتی های برقی، انواع سنباده ها، دریل ها و دیگر ابزار آلات صنعت چوب و فلز دانست.

قیمت محصولات شرکت تورک کرفت

برای مشاهده و استعلام قیمت محصولات شرکت تورک کرفت می توانید به تب قیمت این محصولات در بخش اطلاعات مربوط به محصولات این شرکت مراجعه فرمایید. همچنین جهت استعلام آخرین تغییرات در قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان فروش چوبینر تماس حاصل فرمایید.