TroTech

معرفی شرکت TroTech آلمان

با گروه Trotec همه‌چیز راجع به تهویه مطبوع و بهبود شرایط آب و هوایی در صنعت در آسودگی در محیط کار وزندگی و در قسمت ساختمانی است: شما می‌توانید برای مثال خشک‌کن هوا, خشک‌کن ساختمانی, دستگاه‌های گرم‌کننده, دستگاه‌های تهویه مطبوع, دستگاه‌های تولیدکننده باد و یا دستگاه‌های تصفیه هوا را برای کاربردهای مختلف خریداری یا کرایه کنید. در کنار محصولات تروتک به شما خدمات تکمیلی و آموزش‌های لازم را نیز ارائه می‌کند.

گروه Trotec: یکی از تولیدکنندگان پیشتاز در آلمان برای کلیه راه‌حل حرفه‌ای درزمینه‌های صنعتی زیر است:

نظارت بر وضعیت
کنترل وضعیت
مدیریت شرایط
تأمین شرایط کار و زندگی سالم
 در پس نام تروتک سه شرکت بین المللی مشغول به فعالیت هستند: بخش تجاری, بخش کرایه,  بخش خدمات

سه متخصص ویژه با بهترین شرایط
 
گروه شرکت Trotec در همه زمینه‌های تهویه مطبوع متحرک یا ثابت, برای خرید یا کرایه دستگاه‌ها و نیز در ارائه دستگاه‌های اندازه‌گیری متحرک برای کنترل شرایط جوی, کنترل کیفیت و یا کنترل آلودگی فعال است. هرکدام از بخش‌های فعالیت این شرکت به‌نوبه خود یک تخصص است. همه بخش‌های شرکت از دانش سایر بخش‌ها و مزایای آنها استفاده می‌کند. نتیجه آنکه ما به مشتریان خود خدماتی جامع, محصولات باکیفیت بالا و مطمئن عرضه می‌کنیم!

از هاینزبرگ به سرتاسر جهان 
به‌عنوان شرکتی با ۲۵۰ کارمند ما شهرک‌های تولیدی, شعب و مراکز فروش فراوانی را در اروپا و آسیا اداره می‌کنیم. قلب شرکت ما در مرز با هلند میزند، شعبه اصلی ما در شهر هاینزبرگ بین مونشن گلادباخ, آخن و رورموند در هاینزبرگ است.

فنّاوری و نو آوری ما برای حال و آینده است
رکن اصلی موفقیت شرکت ما از زمان تأسیس آن از ۲۰ سال پیش تاکنون کارکنان باانگیزه و حرفه‌ای ما هستند. ولی آنچه ما را از دیگران متمایز می‌کند روحیه نوآوری ما است: ما بالای ۱۰ درصد از درآمد خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گزاری می‌کنیم و بدین‌وسیله جدیدترین تکنولوژی را برای حال و آینده شما به ارمغان می‌آوریم.

قیمت محصولات شرکت تروتک

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.

وب سایت رسمی شرکت TroTech


"For English information about this brand change the website language to English"

هنوز در این دسته بندی محصولی اضافه نشده است!