چوبی کلاب

TURANLAR

1-34 از 34

TURANLAR یکی از تولیدکنندگان بزرگ ماشین آلات صنایع چوب در کشور ترکیه بوده که با تکیه بر تکنولوژی روز جهانی توانسته است با کیفیت ترین محصولات را به بازار ارائه دهد.

معرفی شرکت تورانلر

شرکت تورانلر با تاسیس یک کارگاه کوچک 24 متری توسط احمد توران در سال 1958 تاسیس شد و با نام توران لر ثبت گردید. وی در آن سال تحقیقات زیادی کرد و در سال 1964 اولین ماشین آلات نجاری توسط این شرکت تولید شدند. این شرکت در ابتدا توانست اره تولید کند و پس از آن دیگر ماشین آلات صنعت چوب را هم تولید کرد. توران لر خیلی سریع رشد کرد و به عنوان یکی از شرکت های برجسته تولید ماشین آلات نجاری در ترکیه مطرح شد.

پیشرفت شرکت TURANLAR

توران لر با تحقیقات گسترده ای که روی تولیدات شرکت های اروپایی مشابه و استانداردهای آن ها انجام داد، کم کم توانست با تولید دستگاه های اتوماتیک دارای تکنولوژی بالا، راه خود را در بازار بین المللی هموار سازد. در سال 1983 به دلیل بالا رفتن تقاضا، بیشتر تمرکز شرکت روی تولید دستگاه لبه چسبان بود. توران لر اولین نمایشگاه خود را در آنکارا در سال 1985 افتتاح کرد. توران لر با قدرت در حال تولید ماشین آلات  صنعت چوب، با کیفیت بالاست و 70 درصد محصولات خود را صادر می کند. این شرکت در اکثر کشورها نمایندگی دارد.

قیمت محصولات شرکت تورانلار

این شرکت به دلیل تولید رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت تورانلار می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.