چوبی کلاب

Uddeholmstrip

1-1 از 1

Uddeholmstrip از سری شرکت های با مسئولیت های محدود بوده که شعبه مرکزی آن در کشور اتریش بوده و سایر شعبات این شرکت در کشور های سوئد، آمریکا و چین می باشد. این شرکت Uddeholmstrip با برخورداری از تکنولوژی های پیشرفته توانسته است اکثریت ملزومات برش در تمامی زمینه ها را فراهم آورد.

معرفی شرکت Uddeholmstrip

پیشینه Voestalpine Precision Strip شامل تفکر و اقدامات کارآفرینی است. ما با مشارکت و ابتکار شخصی برای رسیدن به اهداف و نتایج خود به عنوان یک تیم عمل می کنیم.ما مهارت ها و استعدادهای کارکنان مان را توسعه می دهیم و آنها را با توجه به نقاط قوتشان اعمال می کنیم. درک مشترک از طریق ارتباطات روشن ایجاد می شود.

کیفیت محصولات Uddeholmstrip

از محصولات مرتبط در سایت رسمی چوبینر تیغ اره نواری چوب بری بوده که با توجه به طراحی منحصر به فردش همواره مورد استقبال بسیاری از نجاران قرار گرفته است. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت Uddeholmstrip با توجه کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه بوده و برشی با کیفیت مناسب را برای خود به ارمغان می آورید.

قیمت محصولات شرکت Uddeholmstrip

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.