چوبی کلاب

UNITECH

1-7 از 7

UNITECH از تولیدکنندگان ماشین آلات CNC کشور هندوستان بوده که به دلیل کیفیت منحصر به فرد محصولاتش مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است.

معرفی شرکت یونیتک

این شرکت در زمینه تولید ماشین آلات صنعتی فعالیت دارد. رامش ومولا موسس این شرکت از سال 1990 شروع به تحقیق در این زمینه کرد تا بتواند تجارت خوبی راه اندازی نماید. رامش همیشه علاقه داشت کاری انجام دهد که خاص باشد، با اینکه اطلاعاتی درباره CNC نداشت تصمیم گرفت تا این دستگاه را تولید کند. او CNC را در یک نمایشگاه ماشین دید و تصمیم گرفت تا دستگاه CNC کامل تر از آنچه که دیده است، تولید کند. پس از آن رامش شروع به تحقیق درباره دستگاههای CNC نمود و روترهای CNC خاصی تولید کرد. در حال حاضر این شرکت یکی از مهمترین شرکت های تولید کننده CNCاست. با این وجود مشکل بزرگی که در این دستگاهها وجود داشت سرعت پایین آن بود که به مرور زمان این مشکل را هم حل کرد.

سری جدید دستگاه های UNITECH

از سال 2009 شرکت UNITECH شروع به ساخت سری جدید CNC ها با سرعت بالا برای کارهای حرفه ای نمود. این شرکت علاوه بر اینکه CNC حرفه ای ارائه می دهد دستگاهی تولید می کند که دارای نسخه پشتیبان گیر است. UNITECH گران فروش نیست اما به کیفیت اهمیت زیادی می دهد. این شرکت در کشور خود تنها شرکتی است که دارای پشتیبانی 24 ساعته است و طراحی و آموزش رایگان دارد.

قیمت محصولات شرکت UNITECH

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.