چوبی کلاب

ویروتکس | VIRUTEX

1-24 از 48

این شرکت 30 سال است که وارد بازار آمریکا شده است. تمام محصولات این شرکت در اسپانیا ساخته می شوند. ویروتکس یک شرکت پیشرو در تولید ماشین آلات و ابزار نجاری است که در سال 1962 تاسیس شد. مهمترین نگرانی این شرکت تولید محصولات با کیفیت بود، از این رو متخصصین و نیروهای مجربی دارد و مجهز به پیشرفته ترین سیستم های تولید و طراحی کامپیوتری است.

معرفی شرکت ویروتکس

این شرکت در سال 1998 کارخانه جدیدی در بارسلونا راه اندازی کرد. در فاز اول، این کارخانه بالغ بر 6000 مترمربع مساحت داشت و در بخش تولید ماشین آلات چوب، آلومینیوم و ترموپلاست فعالیت می کرد. (ترموپلاست شکل دادن ورق فلز به کمک لیزر است) در فاز دوم مساحت کل کارخانه به 20000 متر مربع رسید و تمامی مراحل، طراحی، مونتاژ انبار کردن و حتی بخش تحقیق و توسعه و اداری در کنار هم قرار گرفتند. ویروتکس تقریبا از تمام مدل های ماشین آلات نجاری تولید کرده است. کنترل کیفی دقیق ماشین آلات و انتخاب هوشمندانه اجزای اساسی باعث شده تا محصولات این شرکت منحصر به فرد باشند.

کنترل کیفیت محصولات VIRUTEX

تمامی ماشین آلات ویروتکس قبل از مونتاژ در کنترل کیفیت بررسی می شوند. پس از مونتاژ، ماشین آلات یا دستگاه ها را در اتاق عایق صدا مورد آزمایش قرار داده و عملکرد آن ها را بررسی می کنند. تمامی این مراحل در راستای ثبات دستگاهها انجام می گیرد. ویروتکس بیش از 2000 توزیع کننده در اسپانیا دارد که ماشین آلات این شرکت را توزیع می کنند. این شرکت به بیش از 50 کشور دنیا صادرات دارد و تقریبا در تمامی کشورها نماینده فروش دارد که با هماهنگی دفتر مرکزی کار می کنند.

قیمت محصولات شرکت ویروتکس

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.