اپلیکیشن چوبینر

وستالفین | Voestalpine

Voestalpine با توجه به استاندارد های جهانی و تکنولوژی پیشرفته توانسته است با کیفیت ترین محصولات را به تولید برساند و جایکاه ویژه در بازار رقابتی داشته باشد.

معرفی شرکت Voestalpine

Voestalpine Precision تولید کننده نوار فولادی سرد می باشد که یکی از بالاترین استانداردهای کیفیت در دسترس است. با تولید و توزیع شرکت های ما در اتریش، سوئد و ایالات متحده و همچنین شرکت های تابعه فروشگاه ما در ایالات متحده، چین، اسپانیا و مکزیک، ما حدود 1200 کارمند داریم و محصولات ما را برای بیش از 270 میلیون یورو به بیش از 80 کشور جهان صادر می شود.

کیفیت محصولات شرکت Voestalpine

Voestalpine با برخورداری از کادر مهندسی و لابراتور های پیشرفته فادر به با کیفیت ترین محصولات بوده که همین امر مورد استقبال بسیاری از متخصصین قرار گرفته است. لازم به ذکر می باشد، قیمت محصولات شرکت Voestalpine با توجه به کیفیت مذکور بسیار مقرون به صرفه می باشد.

قیمت محصولات شرکت Voestalpine

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات شرکت Voestalpine می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.