تخفیف هفتگی

ولمر | VOLLMER

VOLLMER با تکیه بر علم و تکنولوژی به روز جهانی توانسته است با کیفیت ترین ماشین آلات صنایع چوب را به تولید انبوه برساند و جایگاه ویژه ای را در بازار رقابتی به همراه آورد. در ادامه به معرفی شرکت ولمر می پردازیم.

معرفی شرکت ولمر

در سال 1909، هینریش وولمر نخستین دستگاه اره را توسعه داد. چشم انداز وی هم این بود: حداکثر کاربرد ابزار برش و تیغه. در VOLLMER، ما این دیدگاه را برای دیدگاه را بیش از 100 سال است که به ارمغان آورده ایم. با موفقیت و با اشتیاقی پایدار. وقتی حرف از به کار بردن ابزارهای تیز به میان می آید هیچ ابزاری دقیق تر VOLLMER نمی شود. هیچ کس نمی داند بیشتر در مورد تیغه، شکل دندان یا هندسه ابزار است که این برند این توانایی را دارد.

فن آوری شرکت VOLLMER

این چیزی نیست که امروز VOLLMER برای انجام ماشینکاری ابزار در زمینه تخصص خط تولید اره، دیسک اره و ابزارهای چرخشی دیده نشود. در تولید و خدمات Biberach / Riß با مدرنترین فن آوری و مرکز خدمات در حال خدمت رسانی است، مرکز pulsing یک گروه پویا از شرکت ها است. 14 شرکت تابعه و بیش از 30 عامل در سراسر جهان اطمینانی از نزدیکی مشتری و کیفیتی بالا از پشتیبانی به طور مداوم است که این شرکت ارائه می دهد. بنابراین امروزه، حدود 700 کارمند در سراسر جهان نام تجاری VOLLMER و دیدگاه هاینریش Vollmer را زنده نگه داشته اند.

قیمت محصولات شرکت VOLLMER

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. شما مشتریان عزیز برای اطلاع از آخرین و بروز ترین قیمت محصولات این شرکت می توانید با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.