بنر رمضان

Wagner

1-1 از 1

امروزه شرکت های مختلفی در زمینه تولید و ارائه ابزار و یراق فعالیت می کنند اما کمتر شرکتی است که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. Wagner نام یک شرکت آلمانی است که با بیش از 170 کارمند در تلاش است تا بهترین  باکیفیت ترین اجزا و تجهیزات مبلمان و انواع ابزار و یراق ضروری را تولید نماید. نمونه کارهای شرکت واگنر شامل محصولات لوازم جانبی مبلمان است که از معیارهایی مانند استقلال ، انعطاف پذیری و پایداری در پردازش و استفاده بیشتر برخوردار است.

معرفی شرکت واگنر

شرکت واگنر در سال 1977 در آلمان توسط Adelheid و Roland Wagner تاسیس گردید. امروزه واگنر یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه اجزای مبلمان با کیفیت بالا در اروپا می باشد که برای تولید و توسعه محصولات روزمره با قیمت مناسب همواره در تلاش است. از جمله معیارهایی که برای شرکت واگنر در تولید یک محصول مهم می باشد شامل پایداری، کیفیت، سازگاری است.

محصولات شرکت Wagner

محصولات شرکت Wagner شامل ابزار و یراق مبلمان و چوب می باشد که با رعایت استانداردهای روز دنیا و با توجه به نیازهای روزمره در ساخت انواع محصولات چوبی و ام دی اف ساخته و طراحی می شود. شما می توانید انواع محصولات واگنر را در چوبینر مشاهده نمایید. 

قیمت محصولات واگنر 

شرکت واگنر به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و یراق آلات کابینت دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات واگنر می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر تماس بگیرید.