چوبی کلاب

Wirutex

1-2 از 2

برند Wirutex یکی از شرکت‌های ایتالیایی بوده که در سال 1980 تاسیس شده است و در حوزه تولید و توزیع الماس پلی کریستالی و فلزات سنگین برای صنایع نجاری فعالیت می‌کند. در حال حاضر ویروتکس یکی از شرکت‌های پیشرو در توسعه الماس‌های پلی کریستالی و قطعات سخت افزاری برای ساخت و تولید با کیفیت محصولات و صنعت مبلمان می‌باشد. لازم به ذکر می‌باشد، شرکت ویروتکس در طی 30 سال گذشته، قادر به کسب 23 مدرک حرفه‌ای شده است.

کیفیت برند ویروتکس

هر مرحله از فرآیند صنعتی، از مفهوم اولیه تا تولید نهایی، تحت آزمایش دقیق قرار می‌گیرد که در حقیقت مرحله تولید و کنترل با هم ادغام شده است. این مرحله برای اطمینان از کارکرد و ایمنی تمام محصولات در نظر گرفته شد. همچنین تمامی آزمایشات بر روی محصولات به صورت مداوم و با بروزترین تکنولوژی‌ها بازرسی می‌شود. همین امر باعث می‌شود تا سطح کیفی کار افزایش پیدا کند و در نهایت محصولی با کیفیت را به تولید برسانند.

نوآوری و طراحی در شرکت ویروتکس

ماشین آلات، سیستم‌های آوانگارد و مهندسین از ستاره‌های شرکت ویروتکس می‌باشد که با بهره وری از نرم افزارهای CAD /CAM و نرم افزار‌های 3D، نوآوری و طراحی‌های خاصی را برای تولید یک محصول با کیفیت پیاده سازی می‌کنند. لازم به ذکر است، شرکت ویروتکس از تیم طراحان بسیار حرفه‌ای تشکیل شده است و همچنین GIANCARLO SELCI، از بنیان گذاران شرکتBIESSE، از سهام داران بزرگ این شرکت می‌باشد.

قیمت محصولات شرکت Wirutex

شرکت Wirutex به دلیل رنج گسترده‌ای از محصولات و ابزارآلات برش دارای طیف مختلفی از قیمت‌ها می‌باشد؛ لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت Wirutex می‌توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.