چوبی کلاب

چهار شنبه, ۲۲ خرداد,۱۳۹۸

آشنایی با انواع ریل کشوی کابینت

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی اهمیت تولید و طراحی یراق آلات برای استفاده در کابینت آشپزخانه و دیگر وسایل مورد استفاده در خانه و یا ساختمان‌های اداری بیشتر شده است. یراق آلات کابینت شامل انواع ریل کشوی کابینت، لولا گازور، جک کابینت، پایه‌های کابینت و... می‌باشد که در برند و ابعادمتفاوت تولید می‌شوند. زمانی که شما یک کشو یا یک طبقه کابینت را می‌سازید باید به این نکته توجه داشته باشید که تمام وزن آن کشو روی ریل آن قرار گرفته بنابراین استفاده از بهترین کیفیت انواع ریل کشو کابینت اهمیت بسیاری خواهد داشت. از انواع ریل کشوی کابینت می‌توان به ریل کشو سام باکس و همچنین ریل تاندوم باکس اشاره کرد که هر کدام از ان‌ها دارای کاربرد و ویژگی بسیار عالی است که استفاده از کشوی کابینت را برای شما راحت‌تر کرده است. در ادامه به طور جدا گانه با هر کدامن از این دو مدل ریل کشوی کابینت آشنا خواهید شد. 

ریل کشو سام باکس

ریل کشو سام باکس نوعی ریل مخصوص برای استفاده در ساخت کشوی کابینت می‌باشد که به سبب بدنه‌ای که دارد دیگر نیازی به ساخت باکس جدا برای کشو نمی‌باشد. کشوی کابینت یک جزء مهم در ساخت انواع کابینت است که می‌توان به جای صرف هزینه برای ساخت بدنه آن و تهیه ریل به صورت جداگانه، یک ریل کشو سام باکس خریداری کرد. ریل کشو سام باکس در ابعاد و سایزهای متفاوت برای مصارف سنگین و سبک طراحی شده است. این مدل ریل کشو سام باکس دارای بدنه‌ای مقاوم و مستحکم بوده و به راحتی قابل نصب می‌باشد. قیمت ریل کشو سام باکس نیز با توجه با ابعاد و سایز آن متفاوت خواهد بود.


قیمت ریل کشو سام باکس

همانطور که گفته شد ریل کشو سام باکس دارای ارتفاع و طول متفاوت بوده که بسته به نیالز و ابعاد یونیت خود می‌توانید آن را از چوبینر خریداری نمایید. به همین علت قیمت ریل کشو سام باکس با توجه با ابعادی که دارد متفاوت خواهد بود. همچنین با توجه به تغییر قیمت ارز مرجع، قیمت ریل کشو سام باکس نیز متغیر می‌باشد. 

ریل تاندوم باکس

ریل تاندوم باکس با استفاده از آخرین متد و تکنولوژی روز دنیا طراحی و ساخته شده است به گونه‌ای که به تمامی مزایای انواع ریل کشو مجهز می‌باشد. امکان نصب بر روی کشوهایی با عرض یا یونیت مختلف، سیستم آرامبند، ترمزدار، تحمل وزن بیش از 30 کیلوگرم و تاچ یا لمسی بودن ریل تاندوم باکس از جمله ویژگی و امکانات این مدل ریل کشو است. یکی از کاربردهای ریل تاندوم باکس این باشد که در ساخت و انتخاب ابعاد کشوی کابینت هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت زیرا زمانی که بخواهید از ریل تاندوم باکس استفاده نمایید ابتدا قسمت جلو، کف و انتهای کشوی کابینت ساخته و سپس بدنه ی ریل تاندوم باکس را در دو سوی کشو قرار می‌دهید. پس انواع ریل تاندوم باکس را می توان بر روی کشو‌هایی با یونیت یا عرض متفاوت (از یونیت 30 تا 70 سانت) نصب کرد. در ادامه بیشتر با ویزگی و کاربرد ریل تاندوم باکس آشنا خواهید شد.

ویژگی و کاربرد انواع ریل تاندوم باکس

از جمله ویزگی و کاربرد انواع ریل تاندوم باکس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مجهز بودن انواع ریل تاندوم باکس به سیستم ارام بند یکی از ویژگی‌های کاربردی این مدل ریل کشو می‌باشد چرا که از شدت بسته شدن کشو جلوگیری کرده و کشوی کابیتن به صورت بی صدا و آرام بسته خواهد شد.
  2. یکی از قابلیت‌های بسیار مهم ریل تاندوم باکس دارا بودن ترمز  به صورت دو پمپ در قسمت انتهایی آن می‌باشد که از بسته شدن کشو بر روی بدنه‌ی کابینت و آسیب رسیدن به دست کودکان جلوگیری خواهد کرد.
  3. برای زیبا و یکدست جلوه دادن دکوراسیون آشپزخانه می‌توان از کشو بدون دستگیره استفاده نمیود. برای نصب و ساخت این مدل کشوها باید از ریل تاچ و یا لمسی استفاده کرد به طوری که تنها با لمس دست می توان کشو را از بدنه خارج کرد.


ریل تاندوم باکس از دو قسمت تشکیل شده است:

  1. بدنه ی ریل که قسمتی از کشو است.
  2. براکت یا بست که موازی بدنه‌ی ریل و در بالای آن ها قرار می‌گیرند.

قیمت ریل تاندوم باکس

به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع، قیمت ریل تاندوم باکس نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود، لذا در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید برای دریافت آخرین و بروزترین قیمت انواع ریل کشو و تجهیزات آن با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

ریل ساچمه ای کیبورد

میز کامپیوتر یک میز مخصوص برای استفاده در اداره، اتاق، آموزشگاه‌های کامپیوتر و... می‌باشد که برای هر قسمت از کامپیوتر یک جای مخصوصی طراحی و ساخته شده است. برای آن که بتوانید از کیبورد کامپیوتر به راحتی استفاده نمایید و و در مواقع غیر ضروری آن را مخفی نگه دارد باید یک صفحه مخصوص زیر میز قرار داده شود که توسط ریل ساچمه ای حرکت داده می‌شود. ریل ساچمه ای کیبورد یک ریل مخصوص برای نصب بر روی صفحه کیبورد می‌باشد که باعث حرکت روان و سریع سینی کیبورد در زیر میز می‌شود. 


قیمت ریل ساچمه ای کیبورد

با توجه با کیفیت و کارایی ریل ساچمه ای کیبورد جزء پر طرفداران‌تری انواع ریل ساچمه ای می‌باشد که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین به دلیل تغییر متناوب قیمت ارز مرجع، قیمت ریل ساچمه ای کیبورد نیز با توجه به این تغییرات متفاوت خواهد بود. شما می‌توانید انواع ریل ساچمه ای را در وب سایت چوبینر مشاهده و خریداری نمایید. 

افزودن نظر جدید