انواع تیغه و تیغچه توپی، فرز، اورفرز و حکاکی

1-24 از 78

توپی ها، فرزها و بعضی تیغ ها برای برش بر روی بدنه خود تیغه و تیغچه های متعددی دارند. تیغه و تیغچه ها بر اساس سختی جنس طبقه بندی می شوند و انتخاب آنها بر اساس سختی قطعه کار می باشد. تیغچه های تنگستن کارباید (HW) متداول ترین آنها هستند و جهت ابزارهای CNC، فرزهای لبه چسبان و انواع توپی ها در اشکال مختلف استفاده می شوند.

Leuco

تیغچه Leuco کد 52543

ساخت آلمان/جنس تنگستن کارباید و مناسب انواع توپی
نیازمند استعلام تلفنی
Leuco

تیغچه Leuco کد 3081

ساخت آلمان/تنگستن کارباید مقاوم و قابل نصب بر روی انواع توپی
نیازمند استعلام تلفنی

کاربرد تیغه و تیغچه

از تیغه و تیغچه ها با توجه به سایز و مدل جهت حکاکی و نگارش کلمات بر روی چوب و MDF استفاده می شود و همچنین در لبه چسبان ها برای لیسه نوار و یا در توپی فرزها این تیغچه ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین می‌توان گفت این تیغه ها در تیغه اور فرز و تیغه فرز انگشتی و تیغه فرز چوب و در مواردی برای تیغ کف تراش قابل استفاده می‌باشد.

معرفی مدل های مختلف تیغه و تیغچه

همان‌طور که گفتیم تیغه و تیغچه در مدل های مختلف متناسب با نوع دستگاه انتخاب می‌شوند. تیغ ژیلتی یا چهارگوش، تیغه فرز، تیغه دندانه دار، تیغه پرداخت، تیغه لبه چسبان و ... مدل‌های مختلفی از انواع تیغه و تیغچه می‌باشند.

قیمت انواع تیغه و تیغچه

با توجه به این که تیغه و تیغچه در مدل ها و ابعاد مختلف عرضه می شود از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند، لذا در صورت تمایل به خرید انواع تیغه و تیغچه به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید، در صورت بسته بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن با چوبینر تماس برقرار نمایید.