تخفیف هفتگی

خرید تیغه و تیغچه توپی، فرز، اورفرز و حکاکی

1-36 از 36
ناموجود
استنلی | Stanley

تیغ رنده Stanley کد S2

تنگستن کارباید و مقاوم در برابر حرارت و خوردگی
ناموجود

توپی ها، فرزها و بعضی تیغ ها برای برش بر روی بدنه خود تیغه و تیغچه های متعددی دارند. تیغه و تیغچه بر اساس سختی جنس طبقه بندی می شود و انتخاب آن بر اساس سختی قطعه کار می باشد. تیغچه های تنگستن کارباید (HW) متداول ترین آنها هستند و جهت ابزارهای CNC، فرزهای لبه چسبان و انواع توپی ها در اشکال مختلف استفاده می شوند.

انواع تیغه و تیغچه و کاربرد آنها

از تیغه و تیغچه با توجه به سایز و مدل آن جهت حکاکی و نگارش کلمات بر روی چوب و MDF استفاده می شود و همچنین در لبه چسبان ها برای لیسه نوار و یا در توپی فرزها این تیغچه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین این مدل تیغه و تیغچه در اورفرز و تیغه فرز انگشتی و تیغه فرز چوب و در مواردی برای تیغ کف تراش نیز قابل استفاده می‌باشد. از انواع تیغ و تیغچه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تیغ رنده نجاری
  • تیغ کف رنده
  • تیغ گندگی

تیغ رنده نجاری

رنده نجاری یکی از ابزار آلات کاربردی در کارگاه‌های نجاری و تولیدی می‌باشد که تیغه‌ی آن به راحتی قابل تعویض بوده و به شما این امکان را می‌دهد تا در صورت کند شدن تیغه بتوانید تیغه‌ای جدید جایگزین آن کنید. تیغ رنده نجاری در سایز و مدل‌های متفاوتی متناسب با رنده نجاری طراحی و ساخته شده است. 

تیغ کف رنده

یکی از تیغچه ها پرکاربرد در صنعت چوب، تیغ کف رنده می باشد. تیغ کف رنده همان طور که از عنوانش مشخص است برای نصب بر روی دستگاه کف رنده می‌باشد، گاهی تیغ رنده هایی که ساخته می شوند یدکی و مخصوص یک برند می باشند در مواردی نیز بر اساس اندازه و موارد مشترک قابل نصب بر روی رنده های برندهای مختلف هستند.

تیغ گندگی

گندگی یکی از دستگاه‌های کاربردی در صنعت چوب می‌باشد که برای یکسان کردن ضخامت چوب و همچنین برای به دست آوردن تعداد زیادی قطعات چوبی با ضخامت یا عرض یکسان از آن استفاده می‌شود. تیغ گندگی از قطعات ضروری این دستگاه می‌باشد که قابل تعویض بوده و شما می‌توانید تیغ گندگی را به صوت جداگانه تهیه نمایید.

قیمت انواع تیغه و تیغچه

با توجه به این که تیغه و تیغچه در مدل ها و ابعاد مختلف عرضه می شود از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند، لذا در صورت تمایل به خرید انواع تیغه و تیغچه به تگ قیمت محصول مراجعه نمایید، در صورت بسته بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن با چوبینر تماس برقرار نمایید.