خرید قسطی

خرید لولا و تجهیزات جانبی

1-36 از 89

لولا یکی از مهمترین یراق آلات صنایع چوب و ام دی اف می‌باشد، چرا که شما در طراحی دکوراسیون منزل یا دفتر کار خود حتما از یک درب استفاده خواهید کرد، پس نیاز به لولا در تمامی طراحی‌ها حس می‌شود. سلیقه های مختلف در طراحی دکوراسیون باعث شده تا تولید کنندگان یراق برای هر سبک و سلیقه لولای مخصوصی ایجاد کنند این امر باعث به وجود آمدن انواع لولا در صنایع چوب و ام دی اف شده است. همچنین تجهیزات جانبی کاربردی و ضروری برای لولا تولید شده است که انواع ان را در این بخش می توانید مشاهده نمایید. 

انواع لولا

انواع یراق آلات و تجهیزات صنایع چوب و ام دی اف به چند دسته مختلف تقسیم بندی شد‌ه‌اند که کاربرد بسیاری دارند. به طور کلی می‌توان گفت که انواع یراق آلات از جمله لولا، باعث راحت شدن بسیاری از کارها شده است. لولا در صنایع چوب و MDF در اشکال مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد برای مثال:

  • لولا گازور استاندارد
  • ضربه گیر آرام بند
  • لولا گازور زاویه دار
  • لولا مصارف ویژه
  • لولا مصارف عمومی
  • وسایل جانبی لولا گازور
  • چفت، لولا، پایه آنتیک، دستگیره تزیینی

لولا گازور استاندارد

لولا اصولا از دو قطعه و یک پین تشکیل شده است که دو قطعه حول پین حرکت می‌کند اما لولا گازور تفاوت بسیاری با لولای معمولی دارد، عموما داخل لولا گازور استاندارد که خود به دو دسته آرام بند و معمولی تقسیم می‌شود از یک فنر و یا جک تشکیل شده است. استفاده از لولا گازور باز و بسته شدن درب را آسان‌تر کرده و سرعت نصب را بالا می‌برد.

ضربه گیر آرام بند

در بسیاری از کابینت‌ها که از لولا گازور معمولی استفاده شده است باعث بسته شدن سریع درب کابینت می‌شود. استفاده از ضربه گیر آرام بند باعث شده تا درب کابینت با شدت کمتری بسته شود و عملا عملکرد لولا گازور آرام بند را خواهد داشت.

لولا گازور زاویه دار

لولا گازور زاویه دار یکی از انواع لولا برای اتصال درب‌های کابینت است که این امکان را می‌دهد تا کابینت‌های گوشه در آشپزخانه بتوانند در زاویه‌های متفاوت باز و بسته شوند. 

لولا مصارف ویژه

یکی دیگر از انواع لولا‌ می‌توان به لولا مصارف ویژه اشاره داشت که در مواردی که نیاز به ظرافت و زیبایی است، از آن استفاده می‌شود. یکی از انواع لولا برای مصارف خاص می‌توان به لولا مخفی اشاره کرد که به صورت مخفی داخل درب کابینت نصب می‌شود. همچنین لولا چرخ خیاطی، لولا بادبزنی و لولا پاشنه ام دی اف و... از دیگر لولا مصارف ویژه است که با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند.

لولا مصارف عمومی

بخش لولا مصارف عمومی به 3 دسته لولا ویترینی، لولا قابلبه و لولا تخت تقسیم شده است. شما عزیزان با توجه به نیاز خود می‌توانید به یکی از این بخش‌ها مراجعه کرده و از اطلاعات دقیق فنی هر لولا آگاه شوید.

لولا درب کابینت

لولا درب کابینت از مهمترین یراق آلات در صنعت کابینت سازی، چوب و MDF است زیرا باز و بسته کردن آن از طریق این یراق انجام می‌گیرد. لولا در مدل‌ها و سایزهای مختلف تولید شده است که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند و طبق سلیقه فردی، دکوراسیون آشپزخانه و نوع کابینت انتخاب می‌شود. انتخاب لولا مناسب با جنس مرغوب باعث راحت شدن کارها و باز و بسته کردن آن در طول روز خواهد شد. 

وسایل جانبی لولا گازور

از آنجایی که لولا گازور بیشترین استفاده را در صنعت چوب و ام دی اف دارد وسایل جانبی لولا گازور نیز جزء پرفروش‌های یراق آلات است. از جمله کاربردی‌ترین وسایل جانبی لولا گازور می‌توان به چراغ لولا گازور، پایه زیر لولا و... اشاره داشت.

چفت، لولا، پایه آنتیک، دستگیره تزیینی

چفت، لولا، پایه آنتیک، دستگیره تزیینی از دیگر انواع یراق آلات کاربردی و در عین حال زیبا و شیک می‌باشد که با قیمت کاملا به صرفه در چوبینر به فروش می‌رسد. دستگیره‌های تزیینی، پایه‌های آنتیک و همچنین چفت جعبه و لولا آنتیک از دیگر بخش‌های موجود در وب سایت چوبینر بوده که برای مصارف مختلف به کار گرفته می‌شوند.

قیمت لولا چوب و MDF 

به علت متنوع بودن محصولات یراق همچون لولا چوب و MDF  همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر محصول به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.