خرید قسطی

خرید تابلو چوبی، دکوری و تزیینی

1-15 از 15


استفاده از لوازم چوبی در زیباتر شدن دکوراسیون منازل و محیط های مختلف موثر می‌باشد. برای زیباتر شدن محیط اطرافمان المان های چوبی همچون تابلو، ساعت، گلدان، شمعدان و... استفاده می‌شود که متناسب با سبک و رنگ بندی محیط انتخاب خواهند شد. تابلو چوبی یک نمونه از المان های مهم در طراحی دکوراسیون به حساب می‌آید و در ابعاد و مدل های مختلف تولید می‌شود. در ادامه به مدل های مختلف تابلو چوبی اشاره می‌کنیم.

انواع تابلو چوبی دکوری

معمولا برای زیباتر شدن محیط اطراف از تابلوها و قاب عکس های مختلف طبیعت، تابلوهای مفهومی و ... استفاده می‌شود. تابلوهای چوبی جزو پرطرفدارترین لوازم دکوری و تزیینی هستند که با قرار گرفتن بر روی میز کار، میز مطالعه یا دیوار استفاده می‌شوند. هنرهای مختلفی زیر مجوعه صنعت چوب هستند که از آن ها در ساخت تابلوهای تزیینی و دکوری استفاده می‌کنند. برای مثال تابلوی معرق کاری، تابلوی منبت کاری، تابلوی سوخته نگاری و... جزو مهم ترین هنرها در این مورد هستند.

تابلو معرق کاری

معرق کاری یکی از هنرهای ظریف چوبی است که هنرمندان این بخش با دقت فراوان و صرف زمان زیاد به تولید این محصولات می‌پردازند. معرق کاری با کمک وسیله هایی همچون کمان و تیغ اره، تخته پیشکار، گیره معرق کاری و... انجام می‌شود و تصاویر پس از انتقال بر روی چوب به صورت تکه های کوچک برش می‌خورند و با کمک چسب در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

تابلو منبت کاری

یکی دیگر از هنرهایی که در ساخت تابلو استفاده می‌شود هنر منبت کاری است. منبت کاری با کمک مغارهای مختلف قلمی، مشتی، چکش خور و حکاکی بر روی چوب صورت می‌گیرد. به این ترتیب که ابتدا نقاشی و تصاویر مد نر بر روی چوب رسم می‌شود سپس با کمک مغار و چکش و... نقش مورد نظر کنده کاری می‌شود و منجر به تولید تابلوهای ظریف و زیبا با ریزه کاری می‌گردد.

قیمت تابلو چوبی دست ساز

با توجه به این که تابلو چوبی در ابعاد مختلف با طرح های متفاوت تولید می‌شود از لحاظ قیمت مدل های مختلف با یکدیگر تفاوت هایی دارند. لذا جهت اطلاع از قیمت محصولات به تگ قیمت مراجعه نمایید یا با چوبینر تماس بگیرید.