حراجی نوروز 1403

خرید تجهیزات جانبی لولا گازور

1-4 از 4

انواع یراق آلات همچون چراق لولا، پایه لولا، کاور لولا و... جزء کاربردی‌ترین تجهیزات جانبی لولا گازور است که با کیفیت عالی و قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند. این وسایل جانبی لولا امکاناتی را به لولا و درب کابینت اضافه می‌کنند که باعث راحتی استفاده از تجهیزات آشپزخانه شما خواهند شد.

وسایل جانبی لولا گازور

برای استفاده راحت‌تر و زیباتر شدن تمامی وسایل راه حل و ابزاری وجود دارد. برای استفاده از لولا گازور نیز وسایل جانبی زیبا و بسیاری تولید شده است که چند نمونه از این‌ها:

  • چراغ لولا
  • کاور لولا
  • پایه لولا
  • کاور درپیچ

لوازم یدکی لولا گازور

لولا گازور اصولا همراه با پایه لولا و کاور لولا فروخته می‌شود اما به مرور زمان پس از استفاده دیده شده که پایه لولا حالت خود را خصوصا در قسمت‌هایی از دکوراسیون که از درب‌های سنگین استفاده می‌کنند، حالت خود را از دست داده است. برای تهیه پایه لولا دیگر نیاز نیست که لولا گازور جدید تهیه کنید کافی است از بخش لوازم یدکی لولا گازور پایه لولا جدید را خریداری کنید.

قیمت وسایل جانبی لولا گازور

به علت متنوع بودن انواع لولا گازور و وسایل جانبی آن و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از تجهیزات لولا گازور متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.