تسلیت عاشورا

خرید تجهیزات کابینت

1-5 از 5

کابینت جهت محل نگهداری لوازم مختلف مورد نیاز در منازل و سایر محیط ها طراحی و تولید می شود. با توجه به اینکه تنوع لوازم منزل بسیار بالا می باشد باید هنگام ساخت کابینت ها نظم و ترتیب مورد نیاز را در نظر بگیریم. تجهیزات کابینت به مواردی اشاره می کند که تاثیر مهمی در ایجاد نظم و دسته بندی کابینت ها را دارد و بدون هیچ گونه ریخت و پاشی مواد شوینده، سطل زباله، ظروف مختلف و ... را در مواقعی که نیاز داریم به راحتی پیدا می کنیم.

لوازم جانبی کابینت

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد برای منظم شدن کابینت باید لوازم جانبی مختلفی به آن ها افزوده شود. کابینت محل قرارگیری مواد و ظروف مختلف است که باید هنگام نیاز دسترسی سریع و به موقعی به وسیله مورد نیازمان داشته باشیم؛ بدون شک برای دسترسی راحت باید محل قرارگیری ظروف و وسایل مختلف را بدانیم. یکی از روش های نظم بخشیدن به کابینت استفاده از لوازم جانبی است که در چند گروه مختلف به شرح زیر تولید می شوند:

  • سوپر کابینت
  • جا لیوانی سقفی
  • نظم دهنده کابینت

سوپر کابینت

سوپرکابینت در واقع محل قرارگیری مواد خوراکی از قبیل صیفی جات و خشکبار و حبوبات می باشد که به صورت قفسه و سبد در ابعاد مختلف تولید می شود. سوپر کابینت که در مواردی سوپرمارکت نیز خوانده می شود در چند طرح و سبک گوناگون به شرح زیر تولید و عرضه می شود:

  • سوپر زمینی: سوپر زمینی به شکل سبدهای ریلی در چند نوع از قبیل سبد نصب از کف، سبد شوینده و سبد نصب از بغل تولید می شود. سوپر سیب زمینی محل مناسبی برای قرار دادن پیاز و سیب زمینی، حبوبات، مواد شوینده و مواردی از این دست می باشد.
  • سوپر ایستاده: سوپر ایستاده از مدل سوپر زمینی بزرگتر می باشد و در دو نوع سوپر یخچالی و سوپر وسط ساخته می شود. سوپر ایستاده برای کابینت هایی که در ارتفاع های 70 تا 230 سانتی متر تولید شده اند مناسب می باشد. 
  • سوپر کنج: سوپر کنج یکی از پرطرفدارترین سوپرها محسوب می شود که به مجیک کرنر نیز خوانده می شود. در مواردی فضاهای پرت و بی استفاده ای در کابینت ها وجود دارد که در اکثر مواقع گوشه ها و کنج های کابینت را در بر می گیرد، برای استفاده بهینه از کنج ها می توان از سوپر کنج استفاده نمود.

جا لیوانی سقفی

جا لیوانی سقفی که به بار لیوان نیز معروف است یکی دیگر از نظم دهنده های مربوط به کابینت است که در ابعاد و طرح های مختلف تولید می شود. جا لیوانی سقفی به شکلی طراحی می شود که به راحتی بطری، لیوان و گلاس های مختلف را در آن جای دهید.

نظم دهنده کابینت

یکی دیگر از ملزومات مورد نیاز در تولید کابینت که باز هم نقش مهمی در ایجاد نظم و دسته بندی کردن لوازم مورد نیاز در آشپزخانه دارد. نظم دهنده کابینت به سه قسمت مختلف به شرح زیر تقسیم می شود:

  • سطل زباله
  • آبچکان
  • کشو قاشق و چنگال

سطل زباله

سطل زباله جزء لوازم ضروری در آشپزخانه محسوب می شود که اگ به شکل استاندارد تولید گردد از انتشار بوی نامطبوع و ریختن آشغال ها جلوگیری می شود، یکی دیگر از موارد مهم در تولید سطل زباله این موضوع می باشد که سطل ها به صورت چند قلو تولید می شوند که به راحتی می توان زباله ها را تفکیک نمود.

آبچکان

 آبچکان محل قرار گیری ظروف شسته شده در آشپزخانه است که در ابعاد مختلفی و در مدل هایی که قابل نصب بر روی کابینت هستند و مدل سیار که در کنار سینک ظرفشویی قرار می گیرد تولید می شوند.

کشو قاشق و چنگال

امروزه برای ایجاد نظم بیشتر و راحت پیدا کردن لوازم مورد نیاز، تقسیم کننده هایی بر روی کشو کابینت تعبیه می شود که به راحتی می توان برای هر وسیله یک بخش را در نظر گرفت برای مثال بخش قاشق، چنگال، حوله، دستمال آشپزخانه و ... تعیین می شود.

قیمت انواع تجهیزات کابینت

با توجه به اینکه تجهیزات آشپزخانه در طرح ها و مدل های مختلف تولید می شوند، از لحاظ قیمت نیز با یکدیگر متفاوت هستند. برای اطلاع از قیمت انواع تجهیزات کابینت می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع تجهیزات کابینت با چوبینر تماس حاصل فرمایید.