فروشنده شوید

خرید جک درب کابینت

1-24 از 39

از مهم‌ترین قسمت آشپزخانه، کابینت‌های آن می‌باشد که نیاز به تجهیزات و یراق آلاتی است که علاوه بر این که زیبایی و جلوه کابینت را دو برابر کند باعث استفاده راحت و آسان از کابینت شود. از جمله این تجهیزات جک کابینت می‌باشد که در برندهای معروفی چون بلوم اتریش، صامت ترکیه و فانتونی و... با قیمت مناسب ارائه می‌شود. در این بخش از چوبینر می‌توانید انواع جک کابینت را که در قسمت بعد با آن آشنا می‌شوید، مشاهده کنید.


ناموجود
HTM

جک گازی 380 نیوتن

ساخت ترکیه مناسب برای کاپوت پراید و سایر مصارف صنعتی دیگر
ناموجود
ناموجود
BLUM

جک اونتوس HS بلوم

ساخت اتریش برای کابینت‌هایی به ارتفاع 35 الی 80 سانتی‌متر
ناموجود
ناموجود
DECO

جک ساعتی دکو

ساخت کره مخصوص درب‌های بالا و پایین بازشو
ناموجود

انواع جک کابینت 

جک کابینت یک میله فلزی است که در انواع مدل مختلف و همچنین کاربرد متفاوت وجود دارد که علاوه بر این که فضای آشپزخانه و کابینت را شیک و زیبا می‌کند، استفاده از فضای داخلی کابینت را نیز آسان خواهد کرد. از انواع جک کابینت می‌توان به جک کابینت بالا باز شو و جک کابینت پایین باز شو اشاره کرد که در قسمت بعد با هر کدام از آن‌ها به صورت دقیق آشنا خواهید شد.

جک کابینت بالا باز شو

بسیاری از کابینت‌های آشپزخانه که در قسمت بالایی قرار دارند همچون کابینت قسمت ظرف‌شویی برای آن که بتوان یک دید کامل و وسیعی از فضای داخلی کابینت داشت باید با استفاده از جک کابینت بالا باز شو درب کابینت را به سمت بالا باز و بسته کرد. این مدل جک کابینت به راحتی و بدون ایجاد هیچ گونه سر و صدایی درب کابینت را باز و بسته می‌کند و هنگامی که درب باز شود دیگر نیازی به نگه داشتن آن با دست نمی‌باشد.

جک کابینت پایین باز شو

جک کابینت پایین باز شو از دیگر انواع یراق کابینت آشپزخانه می‌باشد که این امکان را می‌دهد تا به راحتی درب کابینت بدون هیچ گونه سر صدایی باز و بسته شود. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت جک کابینت پایین باز شو اطلاعات دقیق و کاملی را راجع به این نوع جک کابینت کسب کنید و همچنین بتوانید با مناسب‌ترین قیمت جک درب کابینت را خریداری نمایید.

جک پمپی

با توجه به اینکه درب کابینت‌های هوایی یا آبچکان آشپزخانه رو به بالا باز می‌شوند، باید از جک پمپی برای آنها استفاده شود. هنگام انتخاب این جک باید به میزان عرض کابینت توجه کرد تا با در نظر گرفتن آن نوع مناسبی از جک پمپی انتخاب شود. به دلیل اینکه هر چه عرض کابینت بیشتر باشد باید از جک مستحکم‌تر و قدرتمندتری استفاده کرد. معمولا باز کردن درب‌هایی که از این جک استفاده شده به راحتی انجام می‌گیرد اما هنگام بسته کردن درب باید از نیروی دست استفاده کرد تا کامل بسته شود. 

قیمت جک کابینت

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع جک کابینت متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.