جک درب کابینت

1-24 از 41

از مهم‌ترین قسمت آشپزخانه، کابینت‌های آن می‌باشد که نیاز به تجهیزات و یراق آلاتی است که علاوه بر این که زیبایی و جلوه کابینت را دو برابر کند باعث استفاده راحت و آسان از کابینت شود. از جمله این تجهیزات جک کابینت می‌باشد که در برندهای معروفی چون بلوم اتریش، صامت ترکیه و فانتونی و... با قیمت مناسب ارائه می‌شود. در این بخش از چوبینر می‌توانید انواع جک کابینت را که در قسمت بعد با آن آشنا می‌شوید، مشاهده کنید.


ناموجود
BLUM

جک اونتوس 28HF بلوم

ساخت کشور اتریش/ مناسب برای ارتفاع کابینت از 480 تا 1040میلی‌متر
نیازمند استعلام تلفنی
ناموجود
BLUM

جک اونتوس HS بلوم

ساخت اتریش برای کابینت‌هایی به ارتفاع 35 الی 80 سانتی‌متر
نیازمند استعلام تلفنی
ناموجود
DECO

جک ساعتی دکو

ساخت کره مخصوص درب‌های بالا و پایین بازشو
نیازمند استعلام تلفنی
ناموجود
HTM

جک گازی 380 نیوتن

ساخت ترکیه مناسب برای کاپوت پراید و سایر مصارف صنعتی دیگر
نیازمند استعلام تلفنی

انواع جک کابینت 

جک کابینت یک میله فلزی است که در انواع مدل مختلف و همچنین کاربرد متفاوت وجود دارد که علاوه بر این که فضای آشپزخانه و کابینت را شیک و زیبا می‌کند، استفاده از فضای داخلی کابینت را نیز آسان خواهد کرد. از انواع جک کابینت می‌توان به جک کابینت بالا باز شو و جک کابینت پایین باز شو اشاره کرد که در قسمت بعد با هر کدام از آن‌ها به صورت دقیق آشنا خواهید شد.

جک کابینت بالا باز شو

بسیاری از کابینت‌های آشپزخانه که در قسمت بالایی قرار دارند همچون کابینت قسمت ظرف‌شویی برای آن که بتوان یک دید کامل و وسیعی از فضای داخلی کابینت داشت باید با استفاده از جک کابینت بالا باز شو درب کابینت را به سمت بالا باز و بسته کرد. این مدل جک کابینت به راحتی و بدون ایجاد هیچ گونه سر و صدایی درب کابینت را باز و بسته می‌کند و هنگامی که درب باز شود دیگر نیازی به نگه داشتن آن با دست نمی‌باشد.

جک کابینت پایین باز شو

جک کابینت پایین باز شو از دیگر انواع یراق کابینت آشپزخانه می‌باشد که این امکان را می‌دهد تا به راحتی درب کابینت بدون هیچ گونه سر صدایی باز و بسته شود. شما می‌توانید با مراجعه به قسمت جک کابینت پایین باز شو اطلاعات دقیق و کاملی را راجع به این نوع جک کابینت کسب کنید و همچنین بتوانید با مناسب‌ترین قیمت جک درب کابینت را خریداری نمایید.

قیمت جک کابینت

به علت متنوع بودن انواع یراق آلات و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع جک کابینت متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر کدام به تگ قیمت همان محصول مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.