فروشنده شوید

خرید خط رنگ اتوماتیک

1-7 از 7

تجهیزات انواع دستگاه‌ها و ملزومات خطوط رنگ اتوماتیک از قبیل انواع اتاق رنگ، آبشار رنگ، انواع پیسوله و متعلقات و غیره است. کاربرد این تجهیزات در صنایع چوب از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است و راه اندازی یک خط رنگ با توجه به بازار فعلی کشور دارای بازخورد خوبی خواهد بود.

معرفی دستگاه خط رنگ 

بعد از تولید قطعه کار چوبی، در یک خط مجزا که می‌تواند شامل دستگاه‌های سنباده زن، رنگ پاش و خشک کن باشد، پروسه رنگ کاری قطعه کار انجام می‌شود. برحسب نیاز ماشین رنگ پاش که قلب این خط است، می‌تواند قابلیت کار با انواع رنگ پلی اورتان، پلی استر، پایه آبی، پایه حلال و UV و ... را داشته باشد. در ابتدای خط قبل از رنگ کاری می‌توان از یک دستگاه سنباده زن فرچه‌ای استفاده کرد تا گرد و غبار و ناهمواری قطعه کار را رفع نماید.

ماشین خط رنگ اتوماتیک

انواع ماشین خط رنگ اتوماتیک در ابعاد مختلف ساخته و روانه بازار می‌شوند. همچنین این مدل ماشین خط رنگ می‌تواند دارای یک اسکنر برای خواندن ابعاد قطعه کار باشد، سپس با سیستم ربات cnc اقدام به رنگ پاشی کند. این کار به طور قابل توجهی مصرف رنگ را کاهش و ظرافت رنگ کاری را افزایش می‌دهد. یک دستگاه برای افزایش سرعت می‌تواند دارای چند ربات باشد. در این خط بعد از ماشین رنگ پاش می‌توان یک خشک کن برای افزایش راندمان خط تعبیه کرد. انواع خشک کن از انواع روش‌ها برای خشک کردن رنگ پاشیده شده استفاده می کنند. به طور مثال می‌توان در خشک کن‌ها از امواج مادون قرمز (Infrared) برای کاهش زمان خشک کردن استفاده کرد. 

قیمت خط رنگ در صنعت چوب

برای اطلاع از قیمت خط رنگ در صنعت چوب لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیازبه مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.