دستگاه سمپل زن سنگ، چوب و سنگ کورین

دستگاه سمپل زن سنگ، چوب و سنگ کورین از جمله یکی از ماشین آلات کاربردی و مهم در حوزه صنایع چوب می‌باشد که در کیفیت عالی و با برندهای متفاوت در چوبینر عرضه می‌گردد.

دستگاه سمپل زن در دو تیپ نیمه اتوماتیک و کاملاً اتوماتیک قابل ساخت است که در ادامه به توضیح این دو مدل دستگاه سمپل زن می‌پردازیم.

سمپل زن نیمه اتوماتیک

سمپل زن نیمه اتوماتیک با میز کارگیر 380*50 میلی متر در هر مرحله توانایی تولید 5 سمپل را به صورت اتوماتیک خو میلی متر تولید می‌شوند. سپس هریک از سمپل ها را یک به یک 90 درجه می چرخاند و در نهایت تراش و پولیش در وجه‌های باقیمانده انجام می شود. سرعت تولید از این طریق با احتساب زمان برش حدود 3 دقیقه برای هر سمپل است.

سمپل زن کاملاً اتوماتیک

ابعاد میز کارگیر سمپل زن کاملاً اتوماتیک 366*76 سانت متر خواهد بود.سمپل زن کاملاً اتوماتیک پانل را دریافت می کند و در سمت دیگر ماشین نمونه ها را با انجام عملیات‌های برش، پرداخت و پولیش تحویل می دهد. در واقع این ماشین تلفیقی از 2 واحد برش، 2 واحد فرز و پولیش، و یک واحد چرخش سمپل ها به اندازه 90 درجه در دو جهت مثبت/منفی 90 درجه خواهد بود. زمان تولید هر سمپل با این ماشین حدودآ 20 ثانیه به ازای هر سمپل است.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر