تخفیف و پیشنهاد

انواع سی ان سی روتاری

1-12 از 12

سی ان سی روتاری با چرخاندن قابل کنترل قطعه کار، آن را در معرض ابزار قرار داده و نقوش منبت را به بهترین شکل بر روی قطعه کار ایجاد می‌کند. ماشین آلات سی ان سی روتاری در ابعاد و اندازه های متفاوتی ساخته می‌شوند. در کار با تیراژهای بالا از این ماشین آلات با  چندین هد به صورت هم‌زمان بهره می‌برند.

کاربرد CNC روتاری

CNC روتاری یکی از انواع سی ان سی مورد نیاز در صنعت چوب می باشد که برای ایجاد طرح و نقش بر روی پایه مبل، منبت کاری، مجسمه سازی و پیکرتراشی استفاده می شود. CNC روتاری را با تعداد هد یا همان کله معرفی می کنند که خرید آن ها بستگی به نیاز مشتری دارد.

روتاری چوب

روتاری چوب همان طور که ذکر شد با توجه به تعداد کله و هد شناخته شده است و تعداد کله ها نقش مهمی در تسریع کار دارند؛ برای مثال اگر دستگاه 4 کله باشد به طور هم زمان می توانید یک طرح را بر روی چهار پایه مختلف ایجاد نمایید.

قیمت سی ان سی روتاری

با توجه به برند انتخابی و مدل دستگاه، قیمت سی ان سی روتاری نیز می‌تواند متغییر باشد. لذا در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید داخل تب قیمت محصول می توانید جهت استعلام قیمت دستگاه سی ان سی روتاری با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره‌های تیم پشتیبانی بهره‌مند شوید.