ماشین آلات لیزر سی ان سی (Laser CNC)

1-17 از 17

بطور کلی استفاده از لیزر بعنوان یک چاقو و ابزار حکاکی در این دستگاه لیزر سی ان سی مد نظر بوده. برشهای دقیق و با عرض بسیار کم از مشخصه های اصلی لیزر برش است. این دستگاه ها عمدتاً به 3 گروه تقسیم می‌شوند. ماشین آلات سی ان سی لیزر اصولاً از لیزر کلاس 4 استفاده می کنند که از لحاظ امنیت سلامت انسان باید بسیار هنگام استفاده از این دستگاه نکات ایمنی را رعایت نمایید.

ناموجود
ماشین سازی آریا

سی ان سی لیزر آریا

ساخت ایران با ابعاد میز کار 40*30 سانتی متر
جهت کسب اطلاعات این محصول تماس بگیرید

انواع مختلف سی ان سی لیزری

  • دستگاه سی ان سی لیزری حکاکی و برش چوب و MDF رومیزی
  • سی ان سی لیزری کابینتی
  • سی ان سی لیزری تخت

دستگاه ليزر سی ان سی (Laser CNC) حکاکی و برش چوب و MDF رومیزی

این دسته از CNC ها در ابعاد کوچک و برای ساخت انواع جعبه های کوچک و حکاکی اشیاء کوچک چوبی و موارد مشابه استفاده می‌شود. توان این CNC ها معمولاً 80W/90W با  CO2 Laser Tube ساخته می‌شوند.این دستگاه ها دارای کاور پوشاننده کابینتی برای جلوگیری از انتشار اشعه بازتاب شده لیزر به محیط اطراف هستند. لیزر مربوط به این دستگاه ها در کلاس 4 قرار می‌گیرند و برای کار با این دستگاه حتماً باید به استانداردهای آن توجه ویژه‌ای کرد.

سی ان سی (CNC) لیزرهای کابینتی

این دسته از سی ان سی ها نوعاً در ابعاد 90*60 یا 130*90 با توان لیزری معمولاً 100 ، 90، 80 وات ساخته می‌شوند. این دستگاه ها دارای کاور پوشاننده کابینتی برای جلوگیری از انتشار اشعه بازتاب شده لیزر به محیط اطراف هستند. این دسته توانایی برش و حکاکی چوب، MDF، پلاستیک و مواد مشابه را دارد. لیزر مربوط به این دستگاه ها در کلاس 4 قرار می‌گیرند و برای کار با این دستگاه حتماً باید به استانداردهای آن توجه ویژه‌ای کرد.

سی ان سی (CNC) لیزرهای تخت

اين دسته از CNC ها همچون يک دستگاه CNC تخت مي‌باشد با اين تفاوت که در آن به جاي ابزار تراش از يک ليزر توان بالا براي حکاکي و برش چوب استفاده مي‌شود و تفاوت مهم آن با ديگر دستگاههاي صنايع چوب استفاده از ليزر با توان بالا است. این دستگاهها در ابعاد مختلف حسب نیاز کارگاه ساخته می‌شوند. به لحاظ ساختاری فقط در میز دستگاه دارای شباهت هستند. تفاوت عمده آن در ابزار و کاور پوشاننده ابزار است. این دسته از CNCها نوعاً دارای لیزرهایی با توان 40 تا 400 وات هستند پس از نظر طبقه بندی IEC برای تجهیزات لیزری در کلاس 4 و خیلی خطرناک قرار می‌گیرند پس توجه به استانداردهای ساخت دستگاه و نحوه استفاده از آن اهمیت خیلی زیادی برخوردار است.

قیمت دستگاه سی ان سی لیزر

با توجه به برند انتخابی و مدل دستگاه، قیمت دستگاه سی ان سی لیزر نیز میتواند متغییر باشد. لذا در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید داخل تب قیمت محصول می توانید جهت استعلام قیمت دستگاه سی ان سی لیزر با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره های تیم پشتیبانی بهره مند شوید.

.

.
خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر

.