فروشنده شو

خرید سی ان سی لیزر

1-17 از 17

به طور کلی استفاده از لیزر به عنوان یک چاقو و ابزار حکاکی مد نظر می‌باشد. برش‌های دقیق و با عرض بسیار کم از مشخصه‌های اصلی لیزر برش است. باید توجه نمایید که ماشین آلات سی ان سی لیزر اصولا از لیزر کلاس 4 استفاده می‌کنند که از لحاظ امنیت سلامت انسان باید بسیار هنگام استفاده از این دستگاه نکات ایمنی را رعایت نمایید. لازم به ذکر است که سی ان سی لیزر در سه گروه مختلف تولید می‌شود.

انواع CNC لیزری

همان طور که در بخش قبل ذکر شد، CNC لیزری در سه گروه مختلف تولید می‌شود که به شرح زیر می‌باشند:

  • سی ان سی لیزری حکاکی، برش چوب و MDF رومیزی
  • سی ان سی لیزری کابینتی
  • سی ان سی لیزری تخت

سی ان سی لیزر رومیزی

سی ان سی لیزر رومیزی از جمله CNCهایی است که در ابعاد کوچک تولید می‌شوند و از آنها برای انواع جعبه‌های تزیینی و حکاکی بر روی اشیاء کوچک چوبی و موارد مشابه استفاده می‌شود. توان این سی ان سی‌ها معمولا 80W/90W می‌باشد و با  CO2 Laser Tube ساخته می‌شوند. دستگاه سی ان سی لیزری حکاکی و برش چوب و MDF رومیزی دارای کاور پوشاننده کابینتی برای جلوگیری از انتشار اشعه بازتاب شده لیزر به محیط اطراف هستند. لیزر مربوط به این دستگاه‌ها در کلاس 4 قرار می‌گیرند و برای کار با این دستگاه حتما باید به استانداردهای آن توجه ویژه‌ای کرد.

سی ان سی لیزر کابینتی

سی ان سی لیزر کابینتی در ابعاد 90*60 یا 130*90 با توان لیزری معمولا 100، 90، 80 وات ساخته می‌شوند. این دستگاه‌ها دارای کاور پوشاننده کابینتی برای جلوگیری از انتشار اشعه بازتاب شده لیزر به محیط اطراف هستند. سی ان سی لیزر کابینتی توانایی برش و حکاکی چوب، MDF، پلاستیک و مواد مشابه را دارد. لیزر مربوط به این دستگاه‌ها در کلاس 4 قرار می‌گیرند و برای کار با این دستگاه حتما باید به استانداردهای آن توجه ویژه‌ای کرد.

سی ان سی لیزر تخت

سی ان سی لیزر تخت به جاي ابزار تراش از يک ليزر توان بالا براي حکاکي و برش چوب استفاده مي‌شود و تفاوت مهم آن با ديگر دستگاه‌هاي صنايع چوب استفاده از ليزر با توان بالا است. این دستگاه‌ها در ابعاد مختلف حسب نیاز کارگاه ساخته می‌شوند. مدل‌های مختلف سی ان سی لیزر تخت به لحاظ ساختاری فقط در میز دستگاه دارای شباهت هستند و تفاوت عمده آن‌ها در ابزار و کاور پوشاننده ابزار است. سی ان سی لیزر تخت دارای لیزرهایی با توان 40 تا 400 وات هستند. پس از نظر طبقه بندی IEC برای تجهیزات لیزری در کلاس 4 و خیلی خطرناک قرار می‌گیرند. پس توجه به استانداردهای ساخت دستگاه و نحوه استفاده از آن اهمیت خیلی زیادی برخوردار است.

لیست قیمت انواع سی ان سی لیزر

برای اطلاع از لیست قیمت انواع سی ان سی لیزر لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.