فروشنده شوید

خرید ماشین آلات تغذیه خطوط تولید

1-1 از 1

در حوزه صنعت چوب ابزار و ماشین آلاتی تولید شده است که راندمان و سرعت خط تولید را بالا می‌برند. دستگاه‌های تغذیه خطوط تولید همچون انواع آسانسور حمل کننده پانل ام دی اف، ماشین آلات بوم رنگ برای دستگاه‌های لبه چسبان و غیره از کاربردی‌ترین ماشین آلات در صنعت چوب و نجاری می‌باشد.

دستگاه آسانسور حمل کننده خط تولید

آسانسور حمل کننده در خطوط تولید با حجم بالا که خوراک و یا خروجی پانل‌ بزرگ دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند. آسانسور حمل کننده طوری طراحی شده‌اند که به راحتی توسط لیفتراک بارگیری می‌شوند. توسط آسانسور حمل کننده پانل در ارتفاع مورد نظر قرار می‌گیرد و اپراتور به راحتی پانل‌ها را تک به تک یا چند تایی به خورد پانل بر و یا سی ان سی می‌دهد. آسانسور حمل کننده در ابعاد مورد نیاز ساخته می‌شود. برای آن‌ که کارایی دستگاه آسانسور حمل کننده بیشتر شود لجستیک‌هایی روی این ماشین تعبیه می‌کنند تا ارتباط آسانسور از طرفی با پانل برها  و از طرف دیگر با لیفتراک‌ها افزایش یابد و بهترین ارتباط را بین خط تولید و لیفتراک برقرار نماید.

دستگاه بوم رنگ لبه چسبان خط تولید

امروزه با پیشرفت تکنولوژی رشد سریع ماشین آلات را شاهد هستیم. یکی از اصلی‌ترین المان‌های این رشد، افزایش سرعت ماشین آلات است. دستگاه‌های لبه چسبان از این قائده مستثنا نیستند و علاوه بر افزایش سرعت دارای افزایش ایستگاه‌های خدماتی گاها افزایش طول نیز می‌باشند. استفاده از این ماشین آلات بدون استفاده از یک وسیله کمکی برگرداندن قطعات کار را بسیار مشکل می‌کند. هم اکنون این وسیله کمکی با نام بوم رنگ طراحی و ساخته شده است که کار با لبه چسبان‌های سریع و بزرگ را بسیار سهل و آسان کرده و اپراتور را از پیاده روی‌های چندین کیلومتری روزانه برای لبه چسبانی راحت کرده است. 

قیمت انواع دستگاه تغذیه خطوط تولید

برای اطلاع از قیمت انواع دستگاه تغذیه خطوط تولید لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.