دستگاه های تغذیه خطوط تولید

1-1 از 1

در حوزه صنعت چوب ابزار و ماشین آلاتی تولید شده است که راندمان و سرعت خط تولید را بالا می‌برند، دستگاه های تغذیه خطوط تولید همچون انواع آسانسور حمل کننده پانل ام دی اف، ماشین آلات بوم رنگ برای دستگاه های لبه چسبان و... در برند های متفاوت و کیفیت عالی از چوبینر قابل سفارش می‌باشند. در ادامه به توضیح این ماشین آلات می‌پردازیم.

آسانسور حمل کننده

آسانسور حمل کننده در خطوط تولید با حجم بالا که خوراک و یا خروجی پانل‌ بزرگ دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. آسانسور حمل کننده طوری طراحی شده اند که به راحتی توسط لیفتراک بارگیری می شوند. توسط آسانسور حمل کننده پانل در ارتفاع مورد نظر قرار می‌گیرد و اپراتور به راحتی پانل‌ها را تک به تک یا چند تایی به خورد پانل بر و یا سی ان سی می دهد. آسانسور حمل کننده در ابعاد مورد نیاز ساخته می شود. برای آن‌ که کارایی دستگاه آسانسور حمل کننده بیشتر شود لجستیگ‌هایی روی این ماشین تعبیه می‌کنند تا ارتباط آسانسور از طرفی با پانل برها  و از طرف دیگر با لیفتراک‌ها افزایش یابد و بهترین ارتباط را بین خط تولید و لیفتراک برقرار نماید.

بوم رنگ لبه چسبان

امروزه با پیشرفت تکنولوژی رشد سریع ماشین آلات را شاهد هستیم. یکی از اصلی ترین المان‌های این رشد، افزایش سرعت ماشین آلات است. دستگاه‌های لبه چسبان از این قائده مستثنا نیستند و علاوه بر افزایش سرعت دارای افزایش ایستگاه‌های خدماتی گاهاً افزایش طول نیز می‌باشند. استفاده از این ماشین آلات بدون استفاده از یک وسیله کمکی برگرداندن قطعات کار را بسیار مشکل می‌کند. هم اکنون این وسیله کمکی با نام بوم رنگ طراحی و ساخته شده است که کار با لبه چسبان‌های سریع و بزرگ را بسیار سهل و آسان کرده و اپراتور را از پیاده روی‌های چندین کیلومتری روزانه برای لبه چسبانی راحت کرده است. 

خرید و فروش ابزار و ماشین آلات دست دوم و اعزام سرویس کار و تامین قطعات ماشین آلات هم اکنون در چوبینر