اپلیکیشن چوبینر

خرید پرس بدنه کابینت

بعد از برش کاری و پرداخت می‌توان برای مرحله مونتاژ بدنه کابینت از دستگاه پرس بدنه کابینت برای پرس کردن و اتصال قطعات به یکدیگر استفاده کرد. از دستگاه پرس بدنه کابینت  بیشتر برای سازه‌های چوبی استفاده می‌شود. از دستگاه پرس بدنه کابینت  انتظار می‌رود ابعاد کارگیری متناسب با محصولات را داشته باشد. همچنین این دستگاه باید دارای سازه مقاوم و متناسب با فشار ایجاد شده داشته باشد. در ادامه به ویژگی‌های دستگاه پرس بدنه کابینت می‌پردازیم.

معرفی دستگاه پرس بدنه کابینت

سرعت عملکرد دستگاه پرس بدنه کابینت و تأمین فشار در جهت مطلوب از مشخصه‌های اصلی دستگاه پرس بدنه کابینت  است. سیستم تأمین فشار عمدتا توسط موتور و دنده شانه‌ای تأمین می‌شود که در این صورت باید به کیفیت سنسورها، کنترل کننده و متعلقات انتقال نیرو توجه ویژه گردد.  

ویژگی دستگاه جمع کن بدنه کابینت

دستگاه جمع کن بدنه کابینت دارای سطوح فشاری است که تعادل قطعه کار و انعطاف پذیری و خمیدگی آن را می‌توان کنترل کرد. شروع به کار این دستگاه تنها با یک دکمه استارت است و سرعت هر یک از سطوح قابل کنترل می‌باشد.  پرس بدنه کابینت یک دستگاه جمع کن بدنه کابینت است که از استانداردهای بالایی برخوردار می‌باشد. پرس بدنه کابینت جهت ساخت کابینت‌هایی که دارای اتصالات دوبل چوبی هستند، استفاده می‌شود. 

قیمت پرس بدنه کابینت چوبی

برای اطلاع از قیمت پرس بدنه کابینت چوبی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.