تخفیف و پیشنهاد

دستگاه های سی ان سی (CNC) کنسولی

1-7 از 7

این دسته از سی ان سی ها برای طراحی و ساخت قطعات خاص چوب و با آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرند. دستگاه های سی ان سی (CNC) کنسولی با حجم براده برداری بالای خود در کلاس نوعی سی ان سی فرز چوب قرار میگیرند که صرفاً برای تراش، برش و سوراخ کاری و منبت کاری چوب طراحی شده اند. از دستگاه های سی ان سی (CNC) کنسولی بیشتر در صنایع کشتی سازی، مسکن و سازه های چوب و یا حتی پنل های چوبی و همچنین در صنعت آلومنیوم مورد استفاده قرار می گیرند. برای دیدن مشخصات فنی و استعلام قیمت و همچنین انجام مقایسه فنی بین دستگاه های سی ان سی (CNC) کنسولی بر روی محصولات زیر کلیک بفرمائید.

همانطور که از نام این ماشین آلات بر می آید این CNC های چوب دارای کنسولهایی هستند که بر روی آنها فنجانک های کارگیری تعبیه شده اند که با ایجاد خلاً قطعه را محکم نگه می دارند و در حین کار فرز بر روی آن لغزش نخواهند داشت. این سی ان سی های غول پیکر نوعاً دارای هدی با چندین ماژول سوراخکاری، برش در زوایای مختلف و فرز به همراه ماژول بانک ابزار هستند که سرعت پیشبرد کار را چندین برابر می کنند.

قیمت سی ان سی کنسولی

با توجه به برند انتخابی و مدل دستگاه، قیمت سی ان سی کنسولی نیز میتواند متغییر باشد. لذا در صورت غیرفعال بودن دکمه خرید داخل تب قیمت محصول می توانید جهت استعلام قیمت سی ان سی کنسولی با کارشناسان چوبینر تماس حاصل فرمایید و از راهنمایی و مشاوره های تیم پشتیبانی بهره مند شوید..