خرید قسطی

خرید آینه، ساعت دیواری و رومیزی

1-23 از 23

یکی از لوازمی که در منازل، محیط کار و... مورد استفاده قرار می‌گیرد ساعت دیواری است. ساعت دیواری جزو لوازم ضروری و اولیه زندگی می‌باشد ک نه تنها برای تعیین زمان و رسیدن به کارها مهم است بلکه جزو المان های مهم دکوراسیون داخلی است. ساعت دیواری در اشکال گوناگون و طرح های مختلف تولید می‌شود که به راحتی بتوان با سایر وسایل آن را ست نمود. برای مثال ساعت دیواری طرح روستیک، ساعت دیواری چوبی، ساعت دیواری چوب و رزین و... نمونه هایی از ساعت های پرطرفدار هستند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

انواع ساعت دیواری

همان طور که در بخش قبل گفته شد ساعت دیواری نقش مهمی در زیباتر شدن محیط اطراف ما دارد و باید با دکوراسیون داخلی محیط همخوانی داشته باشد. برای مثال در محیط های کاملا مدرن و ساده نیازی به استفاده از ساعت های کلاسیک پر زرق و برق نیست یا برای یک محیط کلاسیک یا سبک روستیک بهتر است از ساعت دیواری چوبی، ساعت دیواری رزین و... استفاده شود یا برای اتاق کودک بدون شک فقط ساعت دیواری مناسب کودکان باید نصب شود.

ساعت رومیزی

یک نمونه از ساعت هایی که برای استفاده روزمره در محیط کار و منازل استفاده می‌شود ساعت رومیزی است که در ابعاد مختلف با سبک و طرح های متفاوتی همچون سبک مدرن، سبک روستیک، سبک فانتزی و.... تولید و طراحی می‌شود.

ساعت دیواری چوبی

چوب یکی از متریال های پرطرفدار است که در ساخت لوازم مختلف به کار می‌رود. انواع ظروف، تابلو، مجسمه، لوازم دکوری و... از جنس چوب تولید می‌شوند و این متریال نقش مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی دارد. ساعت دیواری چوبی در طرح و ابعادهای متنوعی تولید می‌شود که مناسب استفاده در محیط های مختلف با سبک های گوناگون می‌باشد.

ساعت دیواری روستیک

یک نمونه دیگر از انواع ساعت دیواری طرح روستیک است که در تولید آن از قاب های گرد چوبی یا فلزی ساعت استفاده می‌کنند و برای بخش داخلی معمولا چوب تنه درخت که به خوبی رنگ آمیزی یا با هنر سوخته نگاری تزیین شده است به کار می‌رود. این مدل ساعت دیواری مورد مناسبی برای دکور سبک روستیک و بوهو می‌باشد.

ساعت دیواری چوب و رزین

یک نمونه دیگر از انواع ساعت دیواری، ساعت تولید شده با چوب و رزین است که برای سبک های مختلف دکوراسیون قابل استفاده هستند. ساعت دیواری چوب و رزین به دلیل استفاده از رزین در رنگ ه و طرح های مختلف تولید می‌شود و متناسب با سلیقه خود می‌توانید تهیه کنید.

قیمت ساعت دیواری چوبی

با توجه به این که ساعت دیواری چوبی در طرح، مدل و ابعاد مختلفی تولید می‌شود از لحاظ قیمت نیز محصولات متنوع هستند لذا جهت اطلاع از قیمت هر محصول به تگ قیمت مراجعه کنید یا با چوبینر تماس برقرار نمایید.