سراج صنعت

1-48 از 198

شرکت سراج صنعت در سال ۱۳۶۸ در راستای برطرف نمودن نیازهای صنعت چوب کشور پا به عرصه توزیع و تولید ابزار آلات صنعت چوب نهاد و با بهره گیری از مهندسین مجرب، و شناخت صحیح از بازار و با شعار" کیفیت ما هدف ماست" محصولات خود را به بازار عرضه نمود تا بتواند گامی موثر در صنعت کشور برداشته باشد.

معرفی شرکت سراج صنعت

ارتباط مستمر با مشتریان و ارائه عالی ترین کیفیت سبب شده است تا محصولات این شرکت جایگاه ویژه خود را دربازار داخلی کسب و علاوه بر ان موفقیت چشمگیری نیز در صادرات به کشورهای آلمان، روسیه، اوکراین، لبنان، امارات متحده عربی و سوریه و ... کسب نماید.

کیفیت محصولات سراج صنعت

شرکت سراج صنعت آینده خود را در ارائه کیفیت برتر نسبت به رقبای اروپائی میداند و همواره سعیش بر این بوده است که با رعایت شئونات اخلاقی و جلب اعتماد مشتریان با عرضه کیفیت برتر در دنیای صنعت درودگری بدرخشد.

قیمت محصولات شرکت سراج صنعت

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت سراج صنعت می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.