فروشنده شوید

خرید شمعدان چوبی دکوری و تزیینی

1-9 از 9

همه ما برای زیباتر شدن محیط زندگی یا محل کارمان از لوازم دکوری مختلفی استفاده می‌کنیم. شمعدان همیشه در طراحی دکوراسیون نقش مهمی داشته است و یکی از اجزای جدایی ناپذیر این امر می‌باشد. از دیرباز استفاده از چوب در دکور محیط های مختلفی همچون منازل، کافه، رستوران، دفتر کار و... رایج بوده است و شمعدان های چوبی با طرح و ابعاد مختلف جزو پرطرفدارترین لوازم چوبی این موضوع بوده اند.  در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با انواع شمعدان چوبی در اختیارتان قرار می‌دهیم.

جا شمعی چوبی دکوری

همان طور که گفته شده برای زیباتر شدن محیط اطرافمان از لوازم دکوری مختلفی همچون گلدان، جا شمعی و... استفاده می‌کنیم. جا شمعی چوبی یک گزینه مناسب برای دکور کنار سالن، بین مبلمان، کنار میز تلویزیون، روی میز عسلی و... می‌باشد. 

شمعدان کنار سالنی

در طراحی دکوراسیون داخلی و چیدمان لوازم منزل معمولا از لوازم چوبی برای گوشه و کنار استفاده می‌شود. برای کنار سالن از شمعدان هایی که در سایزهای مختلف تولید می‌شوند استفاده می‌شود.

قیمت انواع پایه شمع چوبی دست ساز

با توجه به این که پایه شمع چوبی دست ساز در سبک و مدل های مختلف تولید می‌شود از لحاظ قیمت نیز متنوع می‌باشد لذا جهت اطلاع از قیمت محصولات به تگ قیمت مراجعه کنید یا با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.