انواع قلاب جالباسی

1-24 از 47

یکی از موارد مهم در محیط کار و منزل نظم بخشیدن به لوازم منزل و کاری می باشد. برای نظم دادن به وسایل علاوه بر کمد، کشو، کابینت و... از انواع قلاب جالباسی و جاکلیدی استفاده می شود. قلاب جالباسی در مدل و اندازه های مختلفی تولید می شود که در ادامه به کاربرد آن و مدل های متفاوت اشاره می کنیم.


کاربرد قلاب آویز لباس

در نقاط مختلفی از قبیل کمد اتاق خواب، حمام و سرویس بهداشتی می توان قلاب آویز لباس را نصب نمود که در مواقع لازم جهت آویزان کردن لباس و حوله استفاده شود. گاهی از قلاب آویز لباس جهت آویزان کردن دسته کلید و لوازم دکوری نیز می توان استفاده نمود. قلاب آویز لباس در مدل های مختلفی تقسیم می شود که به شرح زیر می باشند:

  • جالباسی ساده
  • جالباسی سرامیکی
  • جالباسی چسبی
  • قلاب جاکلیدی

قلاب لباس ساده

یک نمونه از انواع قلاب لباس، مدل ساده آن می باشد. قلاب لباس ساده با کمک پیچ به دیوار یا چوب نصب می شود که از مدل های ابتدایی و پرطرفدار قلاب های آویز لباس به حساب می آید. لازم به ذکر است با توجه به اینکه قلاب لباس ساده در مدل ها و سایزهای مختلفی تولید می شود از آن ها به عنوان قلاب جا کلیدی، جای حوله، کیف و ... نیز می توان استفاده نمود.

قلاب لباس سرامیکی

یک نمونه دیگر از انواع قلاب لباس، مدل سرامیکی آن می باشد. به طور معمل قلاب لباس سرامیکی از یک قسمت فلزی و یک قسمت سرامیکی با تصاویر حکاکی شده بر روی آن تولید می شود. از این مدل قلاب لباس سرامیکی برای آویزان کردن کلید، حوله و... نیز استفاده می شود.

قلاب لباس چسبی

نمونه دیگر از انواع قلاب آویز لباس، قلاب لباس چسبی می باشد. این مدل قلاب لباس بر خلاف مدل های دیگر با کمک چسب به دیوار یا سطوح مختلف چوبی، فلزی، سرامیکی و... می چسبد و نصب آن بسیار ساده است. قلاب لباس چسبی نیز در ابعاد و سایزهای مختلف تولید می شود و کاربردهای گوناگونی از قبیل آویزان کردن کلید، حوله، لباس و... دارد.

قیمت قلاب جاکلیدی 

برای اطلاع از قیمت قلاب جا کلیدی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت قلاب جا کلیدی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.