حراجی نوروز 1403

خرید قلاب جالباسی

1-36 از 47

یکی از موارد مهم در محیط کار و منزل نظم بخشیدن به لوازم منزل و کاری می باشد. برای نظم دادن به وسایل علاوه بر کمد، کشو، کابینت و... از انواع قلاب جالباسی و جاکلیدی استفاده می شود. قلاب جالباسی در مدل و اندازه های مختلفی تولید می شود که در ادامه به کاربرد آن و مدل های متفاوت اشاره می کنیم.

کاربرد قلاب آویز لباس

در نقاط مختلفی از قبیل کمد اتاق خواب، حمام و سرویس بهداشتی می توان قلاب آویز لباس را نصب نمود که در مواقع لازم جهت آویزان کردن لباس و حوله استفاده شود. گاهی از قلاب آویز لباس جهت آویزان کردن دسته کلید و لوازم دکوری نیز می توان استفاده نمود. قلاب آویز لباس در مدل های مختلفی تقسیم می شود که به شرح زیر می باشند:

  • قلاب جاکلیدی
  • قلاب لباس سرامیکی
  • قلاب لباس مدرن

قلاب جاکلیدی

یک نمونه از انواع قلاب، مدل جاکلیدی می باشد. قلاب جاکلیدی با کمک پیچ به دیوار یا چوب نصب می شود که از مدل های ابتدایی و پرطرفدار قلاب های آویزی به حساب می آید. لازم به ذکر است با توجه به اینکه قلاب جاکلیدی در مدل ها و سایزهای مختلفی تولید می شود معمولا بر روی صفحات چوبی، فلزی و... نصب می شوند و برای محل آویز کلید یا سوئیچ استفاده می شوند.

قلاب لباس سرامیکی

یک نمونه دیگر از انواع قلاب لباس، مدل سرامیکی آن می باشد. به طور معمل قلاب لباس سرامیکی از یک قسمت فلزی و یک قسمت سرامیکی با تصاویر حکاکی شده بر روی آن تولید می شود. از این مدل قلاب لباس سرامیکی برای آویزان کردن کلید، حوله و... نیز استفاده می شود.

قلاب لباس مدرن

نمونه دیگر از انواع قلاب آویز لباس، قلاب لباس مدرن می باشد. این مدل قلاب لباس با طرح های ساده و بدون نقش و نگار و به صورت اشکال هندسی مختلف تولید می شود، به دیوار یا سطوح مختلف چوبی، فلزی، سرامیکی و... متصل می شود و نصب آن بسیار ساده و راحت است. قلاب لباس مدرن نیز در ابعاد و سایزهای مختلف تولید می شود و کاربردهای گوناگونی از قبیل آویزان کردن کلید، حوله، لباس و... دارد.

قیمت قلاب جاکلیدی 

برای اطلاع از قیمت قلاب جا کلیدی می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت قلاب جا کلیدی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.