تخفیف تابستونی

خرید قلاب لباس مدرن

1-24 از 61

ایجاد نظم و ترتیب در منازل و محیط های سازمانی از مهم ترین موارد موثر در دسترسی راحت و زیبایی دکوراسیون می باشد. برای ایجاد نظم از لوازم و ابزارهای مختلفی استفاده می شود که یک نمونه از انواع قلاب لباس می باشد که در دو مدل مدرن و سرامیکی تولید می گردد. قلاب لباس مدرن جزء مدل های مدرن این محصول محسوب می شود که به صورت اشکال مختلف و در ابعاد گوناگون تولید می گردد.

قلاب جالباسی مدرن

برای آویزان کردن لباس، حوله، کلید و موارد مشابه می توان از قلاب جالباسی ساده استفاده نمود. قلاب جالباسی مدرن در کمد، در قسمت های مختلف دیوار، حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه نصب می شود. قلاب جالباسی مدرن به صورت طرح های مدرن و ساده و بدون نقش و نگار تولید می شود و مناسب محیط های مدرن می باشد.

قلاب آویز لباس مدرن

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد قلاب آویز لباس مدرن به صورت طرح و اشکال هندسی بدون هیچ نقش و نگار شلوغی تولید می گردد. معمولا قلاب آویز لباس با کمک چسب یا پیچ بر روی دیوار، درب، سرامیک و کمد نصب می شود.

قیمت قلاب جا لباسی مدرن

برای اطلاع از قیمت قلاب جا لباسی مدرن می توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید؛ در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت قلاب جا لباسی مدرن با چوبینر تماس حاصل فرمایید.