حراجی نوروز 1403

خرید لوازم دکوراتیو، تابلو، ساعت، آینه، شلف و جاکلیدی

1-36 از 178

لوازم چوبی و دکوراتیو در دکوراسیون داخلی منازل، رستوران ها، کافه ها، فروشگاه ها و... جایگاه ویژه ای دارند و امروزه در اکثر سبک های چیدمان دکوراسیون چوب نقش مهمی دارند. لوازمی مثل تابلوهای منبت و معرق کاری، گلدان، شمعدان، ساعت، آینه، انواع شلف و باکس چوبی و جاکلیدی می‌توانند تاثیر به سزایی روی دکوراسیون و چیدمان منازل داشته باشند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

لوازم دکوری چوبی

همان طور که در بخش قبل گفته شد استفاده از چوب در دکوراسیون محیط های مختلف این روزها بسیار باب شده است. همچنین روز به روز به تعداد طرفداران صنایع دستی و لوازم هنری و دکوری که با چوب تولید می‌شوند، افزوده می‌شود. به حدی این علاقه زیاد است که افراد در زمان خرید لوازم روزمره زندگی همچون ظروف، ساعت، لوازم دکوری، مجسمه، لوازم استراحت و... ترجیح می‌دهند به سراغ لوازم چوبی بروند. لوازم دکوری چوبی از تنوع بالایی برخوردار هستند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

تابلو

معمولا برای زیباتر شدن محیط اطراف از تابلوها و قاب عکس های مختلف طبیعت، تابلوهای مفهومی و ... استفاده می‌شود. تابلوهای چوبی جزو پرطرفدارترین لوازم دکوری و تزیینی هستند که با قرار گرفتن بر روی میز کار، میز مطالعه یا دیوار استفاده می‌شوند. هنرهای مختلفی زیر مجوعه صنعت چوب هستند که از آن ها در ساخت تابلوهای تزیینی و دکوری استفاده می‌کنند. برای مثال تابلوی معرق کاری، تابلوی منبت کاری، تابلوی سوخته نگاری و... جزو مهم ترین هنرها در این مورد هستند.

ساعت 

یکی از لوازمی که در منازل، محیط کار و... مورد استفاده قرار می‌گیرد ساعت دیواری است. ساعت دیواری جزو لوازم ضروری و اولیه زندگی می‌باشد ک نه تنها برای تعیین زمان و رسیدن به کارها مهم است بلکه جزو المان های مهم دکوراسیون داخلی است. ساعت دیواری در اشکال گوناگون و طرح های مختلف تولید می‌شود که به راحتی بتوان با سایر وسایل آن را ست نمود. برای مثال ساعت دیواری طرح روستیک، ساعت دیواری چوبی، ساعت دیواری چوب و رزین و... نمونه هایی از ساعت های پرطرفدار هستند

آینه

همه ما برای زیباتر شدن محیط زندگی یا محل کارمان از لوازم دکوری مختلفی استفاده می‌کنیم. آینه همیشه در طراحی دکوراسیون نقش مهمی داشته است و یکی از اجزای جدایی ناپذیر این امر می‌باشد. از دیرباز استفاده از چوب در دکور محیط های مختلفی همچون منازل، کافه، رستوران، دفتر کار و... رایج بوده است و آینه های چوبی با طرح و ابعاد مختلف جزو پرطرفدارترین لوازم چوبی این موضوع بوده اند. 

گلدان

همه ما برای زیباتر شدن محیط زندگی یا محل کارمان از لوازم دکوری مختلفی استفاده می‌کنیم. گلدان همیشه در طراحی دکوراسیون نقش مهمی داشته است و یکی از اجزای جدایی ناپذیر این امر می‌باشد. از دیرباز استفاده از چوب در دکور محیط های مختلفی همچون منازل، کافه، رستوران، دفتر کار و... رایج بوده است و گلدان های چوبی با طرح و ابعاد مختلف جزو پرطرفدارترین لوازم چوبی این مهم بوده اند.

شمعدان

همه ما برای زیباتر شدن محیط زندگی یا محل کارمان از لوازم دکوری مختلفی استفاده می‌کنیم. شمعدان همیشه در طراحی دکوراسیون نقش مهمی داشته است و یکی از اجزای جدایی ناپذیر این امر می‌باشد. از دیرباز استفاده از چوب در دکور محیط های مختلفی همچون منازل، کافه، رستوران، دفتر کار و... رایج بوده است و شمعدان های چوبی با طرح و ابعاد مختلف جزو پرطرفدارترین لوازم چوبی این موضوع بوده اند.

شلف و استند

لوازم چوبی جزو کاربردی ترین وسایل در آشپزخانه، منازل و محیط کار هستند. علاوه بر کاربرد، این محصولات نقش مهمی در زیباتر شدن دکوراسیون محیط زندگی و کارمان دارند. یک نمونه از لوازم چوبی که در آشپزخانه، منازل، کافه و... استفاده زیادی دارد شلف چوبی آویزدار و استند است که علاوه بر کاربرد فضای آشپزخانه را شیک می‌کند همچنین در مدل های مختلف و ابعاد متنوع تولید می‌شود.

جاکلیدی

لوازم چوبی و دکوری در زیباتر شدن محیط کار و زندگی نقش بسزایی ایفا می‌کنند. از آنجایی که چوب از دل طبیعت وارد زندگی ما می‌شود همیشه حس شادابی و سرزندگی منتقل می‌کند و انرزی بحش می‌باشد. امروزه استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون حرف اول را می‌زند. کف پوش، سقف و لوازم دکوری و... را می‌توان از چوب تولید نمود. جاکلیدی یک نمونه از لوازم ضروری است که می‌تواند در زیبایی دکور نیز موثر باشد و در طرح و اندازه های مختلف تولید می‌شود.

قیمت انواع لوازم دکوری چوبی

برای اطلاع از قیمت انواع لوازم دکوری چوبی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.