انواع لولا گازور استاندارد

1-42 از 42

لولا گازور یکی از انواع کاربردی‌ترین یراق آلات صنایع چوب و ام دی اف می‌باشد که به لولا کابینت نیز شناخته می‌شود. انواع لولا گازور استاندارد با استفاده از بهترین جنس استیل ساخته شده و در انواع مختلف با کاربردهای متفاوت در چوبینر به فروش می‌رسند. انواع لولا گازور با بهترین کیفیت برای باز و بسته شدن راحت درب کابینت ارائه شده است.

لولا گازور استاندارد

لولا گازور استاندارد با زاویه 90 درجه تولید می‌شود که در این قسمت از دسته بندی می‌توانید انواع مدل مختلف لولا گازور همچون لولا گازور شیشه، لولا گازور توکار، لولا گازور آرام بند و لولا گازور مگنتی و همچنین لولا گازور ساده مشاهده کنید که با ارائه اطلاعات فنی و دقیق برای هر کدام انتخاب و خرید را برای شما مشتریان عزیز راحت کرده‌ایم.

لولا گازور شیشه

لولا گازور شیشه یکی دیگر از انواع لولا گازور استاندارد می‌باشد که در دو نوع ساده و آرام بند موجود است. لولا گازور شیشه این امکان را می‌دهد تا دیگر نیاز به سوارخ کاری شیشه نباشد و به راحتی با چسب یووی به شیشه وصل شود. لولا گازور شیشه از قابلیت نصب پمپ آرام بند برای آرام بسته شدن درب نیز برخوردار می‌باشد. 

لولا گازور توکار

از دیگر انواع لولا گازور می‌توان به لولا گازور توکار اشاره کرد که برای انواع درب‌های کابینت، کمد، جا کفشی و... به کار گرفته می‌شود. زمانی که می‌خواهید نمای کابینت و یا کمد شما زیبا باشد و شکل و ظاهر لولای نصب شده در آن نمایان نباشد، می‌توانید از لولا گازور توکار استفاده نمایید. تفاوت لولا گازور توکار با لولا گازور ساده در این است که توکار در قسمت داخلی باکس بسته می‌شود تا در بیرون کار نماند و یکدست باشد.

لولا آرام بند

برای معرفی لولا آرام بند باید این گونه گفت که از دو بخش اصلی که یک قسمت آن روی بدنه کابینت نصب می‌شود و دیگری در میانه خود حفره ای دایره ای شکل دارد، تشکیل شده است. درون لولا گازور آرام بند یک پمپ قرار داده شده است که از ناگهانی بسته شن درب کابینت و ایجاد صدا جلوگیری می‌کند. رگلاژ آسان لولا آرام بند یکی از ویژگی‌های بی‌نظیر این مدل لولا گازور می‌باشد.

مزایای لولا پمپی 

به طور کلی لولا پمپی از مزایای عالی و کاربردی برخوردار است. برای مثال:

  • با نصب لولا گازور پمپی بر روی کابینت از ضربه به محل نصب لولا و همچنین شل شدن پیچ‌های لولا جلوگیری خواهد شد و در طول زمان به بدنه کابینت صدمه‌ای وارد نخواهد شد.
  • گاهی پیش آمده که درب کابینت در زاویه‌های کم و مختلف از دست رها شده است. با نصب لولا پمپی دیگر نگران شدت بسته شدن درب نخواهید بود و درب کابینت به صورت آرام بسته شده و صدای ناگهانی و بلندی ایجاد نخواهد شد.
  • درب کابینت را در هر زاویه‌ای بین 45 تا 110 درجه می‌توان باز نگه داشت.  

قیمت لولا گازور استاندارد

به علت متنوع بودن انواع لولا گازور استاندارد همچون لولا گازور شیشه، توکار و ارام بند و... و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از انواع لولا متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر لولا گازور به تگ قیمت همان لولا مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.