چوبی کلاب

انواع لولا گازور زاویه دار

1-13 از 13

لولا به عنوان یک کالای کاربردی و منحصر به فرد در قسمت یراق آلات چوبینر با قیمت مناسب به فروش می‌رسد. لولا گازور زاویه دار یکی از انواع لولا گازور مناسب برای کابینت‌های گوشه در آشپزخانه می‌باشد که با درجه‌های متفاوت در این بخش ارائه شده است. در گذشته کابینت‌های گوشه در آشپزخانه به سبب آن که باز شدن درب کابینت مشکل بود، عملا کارایی نداشت، اما در دهه 90 با پیشرفت و تولید انواع لولا این مشکل بر طرف گردید و امروزه با استفاده از لولا گازور درجه دار درب‌های کابینت کنج در آشپزخانه به راحتی باز و بسته خواهند شد.

لولا گازور درجه دار

لولا گازور درجه دار با زاویه‌های مختلف برای استفاده در انواع کابینت‌هایی که باز و بسته شدن درب آن‌ها عملا غیر ممکن بوده، تولید و ارائه شده است. لولا گازور درجه دار در زاویه‌های مختلفی چون 30 درجه، 45 درجه و 180 درجه مناسب برای درب کابینت‌های کنج آشپزخانه با قیمت مناسب در چوبینر به فروش می‌رسند. لولا گازور مدرج به سبب مفصلی که دارد باعث اتصال دو قطعه به یکدیگر شده و جنس به کار رفته در آن از کیفیت و استحکام خوبی برخوردار است. 

لولا گازور مدرج

انواع متنوع لولا گازور مدرج در زاویه‌های مختلف در بازار وجود دارد که به راحتی امکان باز و بسته شدن کابینت گوشه در آشپزخانه را می‌دهد. انواع متنوع لولا گازور زاویه دار یا همان مدرج وجود دارد که با قیمت مناسب و کاملا به صرفه از چوبینر قابل سفارش است.

قیمت لولا گازور زاویه دار

به علت متنوع بودن انواع لولا گازور و همچنین وجود برندهای متفاوت قیمت هر کدام از لولا گازور زاویه دار متفاوت خواهد بود که برای دریافت قیمت دقیق هر لولا گازور درجه دار به تگ قیمت همان لولا مراجعه فرمایید. همچنین می‌توانید برای دریافت راهنمایی و مشاوره با متخصصین وب سایت چوبینر از قسمت تماس با ما، ارتباط بر قرار کنید.