یکشنبه, ۲۲ مرداد,۱۳۹۶

نمايشگاه صنايع چوب و تجهيزات وابسته - وودکس تهران - WOODEX 2017

پانزدهمين نمايشگاه صنايع چوب ، ماشين آلات و تجهيزات وابسته که از تاريخ 27 الي 30 بهمن 1395 در محل دائمي نمايشگاه هاي تهران با نام وودکس ( 2017 woodex ) برگزار ميشود، صنعتگران، توليدکنندگان و صاحبان بنگاههاي اقتصادي حوزه ، کابينت آشپزخانه و  چوب ايران و جهان را مخاطب قرار مي دهد تا ضمن تبادل اطلاعات و تجارت بين يگديگر، جديدترين دستاوردها و تجهيزات صنعت چوب را نيز به نمايش بگذارند.
در اين نمايشگاه مي توانيد با شرکت هاي توليد کننده چوب و محصولات چوبي آشنا شويد و همچنين مي توانيد با شرکت هايي که تجهيزات مربوط به صنايع چوب و کابينت آشپزخانه را مي سازند آشنا شده و زمينه همکاري خود را با آنها ايجاد نماييد.
در اين نمايشگاه شرکت هاي خارجي که در زمينه چوب فعاليت مي نمايند نيز شرکت دارند و اين نمايشگاه بستر مناسبي براي تاجران در اين عرصه مي باشد تا مراتب همکاري خود را با شرکت هاي خارجي از طريق اين نمايشگاه پيگيري نمايند.
آلمان، اتريش، ايتاليا ، ترکيه، کره جنوبي، مالزي، تايوان، هنگ کنگ، امارات و چين در نمايشگاه امسال حضور و مشارکت دارند.

 

ليست محصولات نمايشگاه وودکس تهران:

 1. ماشين آلات توليد و برش انواع چوب نئوپان روکشدار و تخته هاي صنعتي
 2. ماشين آلات صنايع چوب
 3. رنده
 4. سوراخ زن
 5. cnc
 6. جوش چوب
 7. پروفيل
 8. ماشين آلات توليد انواع سوزن ميخ و منگنه
 9. انواع دستگاههاي اشباع ساز
 10. انواع اره نواري
 11. انواع صنايع چوب
 12. انواع ابزار آلات

اهداف نمايشگاه صنعت چوب ايران:

توجه به صنعت چوب و همچنين يراق آلات و ماشين آلات کشور، افزايش راندمان و کيفيت توليد، اشتغالزايي، يافتن بازارهاي صادراتي، آشنائي فعالان صنعت چوب کشور با جديدترين پيشرفت هاي روز اين صنعت، توسعه اقتصاد ملي، ارتقاي سطح کمي و کيفي محصولات داخلي و حمايت از توليدکنندگان، نخبگان و فعالان اين صنايع، مهمترين اهداف برگزاري اين نمايشگاه بين المللي است.

افزودن نظر جدید