بنر رمضان

پاد ابزار گستر

1-24 از 508

مجموعه پاد ابزار گستر با پیشینه بیش از نیم قرن تلاش و پشتکار در مسیر فعالیت های تجاری و بازرگانی توسط مرحوم ایرج اکبری از بنیان گذاران خوشنام ستون های صنعت چوب ایران عزیزمان تاسیس شد.

معرفی شرکت پاد ابزار گستر

شرکت ما در طی مدت فعالیت خود با کوشش و ممارست بی دریغ مدیران و پرسنل، سیاست مستمر رشد و توسعه را سرلوحه مسیر خود قرارداده است که اکنون با رویکرد تأمین نیازها و کمک به اعتلا صنعت چوب موفق به کسب اعتماد و اعتبار، جهت دریافت نمایندگی انحصاری مجموعه ای از برندهای معتبر جهانی از کشورهای ایتالیا، آلمان، اتریش و تایوان شده است.

خدمات‌ رسانی شرکت پاد ابزار گستر

نام پاد تعهدیست در جهت حمایت از صنعت و مشتریان گرانقدر که اولویت اصلی همه اعضا سازمان، تلاش بر پایه محور مشتری و خدمات‌ رسانی برگزیده به مشتریان می باشد. کلینیک مدرن و متمایز مشاوره و ارائه ابزار، یراق آلات، مواد اولیه و ماشین آلات حرفه ای صنایع چوب با هدف توسعه شبکه عرضه، توزیع و خدمات پس از فروش و شعار فرا مشتری مداری در اندیشه بزرگداشت هر لحظه مشتریان عزیز می باشد.

قیمت محصولات پاد ابزار گستر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات پاد ابزار گستر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.