فروشنده شو

پاد ابزار گستر | PADABZARGOSTAR

1-24 از 903

مجموعه پاد ابزار گستر با پیشینه بیش از نیم قرن تلاش و پشتکار در مسیر فعالیت های تجاری و بازرگانی توسط مرحوم ایرج اکبری از بنیان گذاران خوشنام ستون های صنعت چوب ایران عزیزمان تاسیس شد.

برای مشاهده محصولات شرکت پاد ابزار گستر می‌توانید روی لینک کلیک کنید.

معرفی شرکت پاد ابزار گستر

شرکت پاد ابزار گستر در طی مدت فعالیت خود با کوشش و ممارست بی دریغ مدیران و پرسنل، سیاست مستمر رشد و توسعه را سرلوحه مسیر خود قرار داده است که اکنون با رویکرد تأمین نیازها و کمک به اعتلا صنعت چوب موفق به کسب اعتماد و اعتبار، جهت دریافت نمایندگی انحصاری مجموعه‌ای از برندهای معتبر جهانی از کشورهای ایتالیا، آلمان، اتریش و تایوان شده است.

خدمات‌ رسانی شرکت پاد ابزار گستر

نام پاد این شرکت تعهدی است در جهت حمایت از صنعت و مشتریان گرانقدر که اولویت اصلی همه اعضا سازمان، تلاش بر پایه محور مشتری و خدمات‌ رسانی برگزیده به مشتریان می‌باشد. کلینیک مدرن و متمایز مشاوره و ارائه ابزار، یراق آلات، مواد اولیه و ماشین آلات حرفه‌ای صنایع چوب با هدف توسعه شبکه عرضه، توزیع و خدمات پس از فروش و شعار فرا مشتری مداری در اندیشه بزرگداشت هر لحظه مشتریان عزیز می‌باشد. 

قیمت محصولات پاد ابزار گستر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل‌های دستگاه‌های مختلف دارای رنج قیمت‌های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت محصولات پاد ابزار گستر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.