پاد ابزار گستر

1-24 از 226

معرفی شرکت پاد ابزار گستر

مجموعه پاد ابزار گستر با پیشینه بیش از نیم قرن تلاش و پشتکار در مسیر فعالیت های تجاری و بازرگانی توسط مرحوم ایرج اکبری از بنیان گذاران خوشنام ستون های صنعت چوب ایران عزیزمان تاسیس شد.
شرکت ما در طی مدت فعالیت خود با کوشش و ممارست بی دریغ مدیران و پرسنل، سیاست مستمر رشد و توسعه را سرلوحه مسیر خود قرارداده است که اکنون با رویکرد تأمین نیازها و کمک به اعتلا صنعت چوب موفق به کسب اعتماد و اعتبار، جهت دریافت نمایندگی انحصاری مجموعه ای از برندهای معتبر جهانی از کشورهای ایتالیا، آلمان، اتریش و تایوان شده است.
نام پاد تعهدیست در جهت حمایت از صنعت و مشتریان گرانقدر که اولویت اصلی همه اعضا سازمان، تلاش بر پایه محور مشتری و خدمات‌رسانی برگزیده به مشتریان می باشد.
کلینیک مدرن و متمایز مشاوره و ارائه ابزار، یراق، مواد اولیه و ماشین آلات حرفه ای صنایع چوب با هدف توسعه شبکه عرضه، توزیع و خدمات پس از فروش و شعار فرا مشتری مداری در اندیشه بزرگداشت هر لحظه مشتریان عزیز می باشد

قیمت ها در پاد ابزار گستر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می 

باشد. لطفا برای اطلاع از قیمت ریالی این ماشین آلات با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید./