حراجی نوروز 1403

خرید پانل بر عمودی

1-1 از 1

در کارگاه‌هایی که مساحت کارگاه با حجم کار و تعدد سفارشات هیچگونه تناسبی ندارد و همچنین دقت و سرعت از نکات مورد توجه مجموعه است، پانل‌بر عمودی می‌تواند بسیاری از مسائل را حل کند. پانل برها توانسته‌اند به بهترین شکل خود را جایگزین قدرتمند انواع دورکن‌ها معرفی نمایند.

ویژگی پانل بر عمودی در کارگاه نجاری

تکنولوژی استفاده شده در این دستگاه‌ها همانند همتای افقی آن است، با این تفاوت که میز کارگیر و عملیاتی آن به صورت عمودی می‌باشد؛ این مورد باعث شده در فضا صرفه جویی شود. همچنین همانند نمونه افقی دقت و سرعت در کار را افزایش داده و تعداد اپراتور را نیز کم کرده است. این وسیله در ابعاد و توان‌های متفاوتی ساخته شده و به بازار ارائه می‌شوند. 

کاربرد دستگاه پانل بر عمودی چوب و ام دی اف

دستگاه پانل بر عمودی دارای تیغ اره بزرگی هستند که برای برش اندازه‌های مختلف پانل‌ها به قطعات کوچکتر استفاده می‌شود. استفاده از تیغه‌ اره‌های معمولا گردبر که در انواع و اقسام مختلفی وجود دارند، موجب استفاده پانل برها در طیف گسترده‌ای از کارها می‌شود. پانل بر‌ها موثرترین روش در برش با دقت بالا از طریق نرم‌افزارهای مدرن هستند که به کاربر اجازه رسیدن به بیشترین میزان بازدهی و استفاده از مواد اولیه را می‌دهند. 

قیمت انواع پانل بر عمودی

برای اطلاع از قیمت انواع پانل بر عمودی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.