دوبل شاخه ای، پین و بیسکویت چوبی

1-24 از 56

اتصالات یکی از مراحل تولید محصولات چوبی در کارگاه های مختلف می باشد. معمول ترین روش اتصال دو قطعه استفاده از میخ و پیچ است؛ علاوه بر این موارد متعددی برای اتصال محکم قطعات چوبی استفاده می شود که به قطعاتی از قبیل دوبل شاخه ای، پین و بیسکویت چوبی می توان اشاره نمود. دوبل شاخه ای، پین و بیسکویت چوبی در ابعاد مختلفی تولید می گردد که در ادامه این متن به آن ها اشاره می کنیم.

روش استفاده از دوبل، میخ چوبی و بیسکوییت چوبی

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد اتصال دو قطعه چوب علاوه بر میخ و پیچ با کمک قطعات دیگری صورت می پذیرد. برای استفاده از دوبل، میخ چوبی و بیسکوییت چوبی باید قطعات چوبی مد نظرتان را با کمک دستگاه های مخصوص سوراخ کنید و پس از آغشته نمودن پین، دوبل یا بیسکوییت چوبی به چسب قطعات را به یکدیگر متصل نمایید.

دوبل شاخه ای

دوبل شاخه ای یک مدل از اتصال دهنده های قطعات چوبی می باشد که در طول و قطرهای مختلفی به صورت شاخه ای تولید می گردد و در صنعت چوب جهت تولید مبلمان، سرویس خواب، محافظ راه پله، محصولات دکوری و... استفاده می شود. لازم به ذکر است که دوبل شاخه ای به صورت شیاردار و بدون شیار نیز تولید می گردد.

میخ چوبی

میخ چوبی یک قطعه کوچک تر می باشد که به صورت شیار دار و بدون شیار برای استفاده در کارگاه های نجاری تولید می گردد. دوبل شاخه ای را می توان به تکه های کوچک تر تقسیم نمود تا پین یا همان میخ چوبی تولید شود؛ لازم به ذکر است که میخ چوبی در قطرها و طول های متفاوتی برای رفع نیازهای گوناگون عرضه می شوند.

پین پلاستیکی

پین پلاستیکی از لحاظ سایزبندی مانند پین چوبی است و در قطر و طول های مختلف تولید می گردد. همچنین پین پلاستکی به صورت شیار دار و خاردار عرضه می شود که متناسب با نیاز مصرف کننده قابل استفاده هستند.

بیسکوئیت چوبی

بیسکوئیت چوبی یک قطعه بیضی شکل است که دارای نوک های تیز می باشد و در سایزبندی های مختلف قابل عرضه است. برای استفاده از بیسکوئیت چوبی باید با کمک دستگاهی به نام بیسکوئیت زن قطعات کار را سوراخ نمود سپس با آغشته نمودن بیسکوئیت چوبی به چسب قطعات را به یکدیگر متصل نمود.

قیمت انواع دوبل، پین و بیسکویت چوبی

با توجه به تنوع در سایزبندی و مدل های مختلف دوبل، پین و بیسکویت چوبی قیمت های این محصولات نیز متفاوت می باشد. برای اطلاع از قیمت انواع دوبل، پین و بیسکویت چوبی می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع دوبل، پین و بیسکویت چوبی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.