خرید قسطی

خرید دوبل، پین، بیسکویت و میله چوبی

1-36 از 121

اتصالات یکی از مراحل تولید محصولات چوبی در کارگاه های مختلف می‌باشد. معمول ترین روش اتصال دو قطعه استفاده از میخ و پیچ است؛ همچنین موارد متعددی برای اتصال محکم سازه‌های چوبی و ام دی اف استفاده می‌شود که به قطعاتی از قبیل دوبل، پین و بیسکویت چوبی می‌توان اشاره نمود. همچنین یکی دیگر از قطعات برای ساخت بسیاری از سازه‌های چوبی، زهوار یا همان پروفیل چوبی می‌باشد که برای تزیین لبه‌های کار استفاده می‌شود. شما می‌توانید در این بخش انواع زهوار چوبی در سایزهای متنوع را مشاهده کنید.

روش استفاده از دوبل، میخ و پین چوبی

همان طور که در قسمت قبل ذکر شد اتصال دو قطعه چوب علاوه بر میخ و پیچ با کمک قطعات دیگری صورت می پذیرد. برای استفاده از دوبل، میخ چوبی و پین باید قطعات چوبی مد نظرتان را با کمک دستگاه های مخصوص سوراخ کنید و پس از آغشته نمودن پین، دوبل یا میخ چوبی به چسب قطعات را به یکدیگر متصل نمایید.

دوبل شاخه ای

دوبل شاخه ای یک مدل از اتصال دهنده های قطعات چوبی می باشد که در طول و قطرهای مختلفی به صورت شاخه ای تولید می گردد و در صنعت چوب جهت تولید مبلمان، سرویس خواب، محافظ راه پله، محصولات دکوری و... استفاده می شود. لازم به ذکر است که دوبل شاخه ای به صورت شیاردار و بدون شیار نیز تولید می گردد.

میله چوبی بلند

در کارگاه‌های نجاری برای ساخت قطعات مختلف چوبی باید اتصالات مختلفی در نظر گرفته شود. میله چوبی بلند یکی از انواع اتصالات چوبی می‌باشد که در انواع مختلف از لحاظ طول و قطر تولید شده است. از میله چوبی با انواع ساده و آجدار برای ساخت مبلمان، اسباب بازی چوبی، میل پرده چوبی و دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود. با میله چوبی بلند می‌توان مقاومت بالایی در گوشه‌های کار ایجاد کرد تا محصول بتواند وزن‌های سنگین را تحمل کند و باعث آسیب به آن نشود. 

خرید میله چوبی بلند

برای خرید میله چوبی بلند باید ضخامت آن را با توجه به اندازه قطعه در نظر گرفت تا کارایی مناسبی داشته باشد. اتصال قطعات با میله چوبی می‌تواند تضمین کننده کیفیت و دوام محصول باشد. 

میخ چوبی

میخ چوبی یک قطعه کوچک تر می باشد که به صورت شیار دار و بدون شیار برای استفاده در کارگاه های نجاری تولید می گردد. دوبل شاخه ای را می توان به تکه های کوچک تر تقسیم نمود تا پین یا همان میخ چوبی تولید شود؛ لازم به ذکر است که میخ چوبی در قطرها و طول های متفاوتی برای رفع نیازهای گوناگون عرضه می شوند.

پین پلاستیکی

پین پلاستیکی از لحاظ سایزبندی مانند پین چوبی است و در قطر و طول های مختلف تولید می گردد. همچنین پین پلاستکی به صورت شیار دار و خاردار عرضه می شود که متناسب با نیاز مصرف کننده قابل استفاده هستند.

میله گرد چوبی

برای ایجاد اتصال بین قطعات چوبی، چوب هایی از جنس صنوبر، راش و... را به شگل گرد با قطرهای مختلف برش می‌زنند که به چوب گرد یا میله گرد چوبی معروف هستند. میله گرد چوبی در طول های متفاوت تولید می‌شود و متناسب با نیاز و نوع محصول استفاده می‌گردد.

چوب گرد

اتصال چوب گرد به عنوان دوبل شاخه‌ای نیز در صنعت چوب تعریف می‌شود. این نوع اتصال به صورت شاخه‌ای در انواع مختلف از لحاظ طول و قطر تولید شده است که در ساخت مبلمان، سرویس خواب، محصولات تزیینی و غیره می‌توان استفاده کرد. اتصال چوب گرد در دو نوع شیار دار و بدون شیار تولید می‌شود که براساس نیاز برای اتصال قطعات چوبی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این اتصال از انواع اتصال پنهان است که کاملا داخل کار ثابت و محکم می‌شود. به این دلیل اتصال در ظاهر کار مشاهده نمی‌شود، پس ظاهری تمیز به کار تولید شده خواهد داد. نحوه اتصال چوب گرد به این صورت است که پس از ایجاد حفره در محل مورد نظر، پین‌های چوب با چسب به قطعه کار می‌چسبند و یک اتصال مقاوم را برای آن به همراه خواهد داشت. 

چوب گرد رنگی

با توجه به پرطرفدار بودن لوازم چوبی در دکوراسیون منازل، مدارس، فروشگاه ها، کافه و رستوران ها؛ استفاده از چوب گرد رنگی در زیباتر شدن این محصولات بسیار موثر است. چوب گرد رنگی در قطر و طول های مختلف و با رنگ بندی های متفاوت تولید می‌شود و در ساخت لوازم دکوری، اسباب بازی و کاردستی به کار می‌رود.

بیسکویت چوبی

بیسکویت چوبی یک قطعه بیضی شکل است که دارای نوک های تیز می باشد و در سایزبندی‌های مختلف قابل عرضه است. برای استفاده از بیسکویت چوبی باید با کمک دستگاهی به نام بیسکویت زن قطعه کار را سوراخ نمود سپس با آغشته نمودن بیسکویت چوبی به چسب قطعات را به یکدیگر متصل نمود.

قیمت انواع دوبل، پین، زهوار، بیسکویت و میله چوبی 

با توجه به تنوع در سایزبندی و مدل های مختلف دوبل، پین، زهوار، بیسکویت و میله چوبی  قیمت‌های این محصولات نیز متفاوت می‌باشد. برای اطلاع از قیمت انواع دوبل، پین، زهوار، بیسکویت و میله چوبی  می‌توانید به تگ قیمت محصول مراجعه کنید. در صورت غیر فعال بودن دکمه خرید و نیازمند استعلام تلفنی بودن محصول، برای اطلاع از موجودی و قیمت انواع دوبل، پین و بیسکویت چوبی با چوبینر تماس حاصل فرمایید.