خرید قسطی

خرید چوب بستنی، زهوار، کاردستی، بلوک، قرقره، پروفیل و...

1-36 از 41

امروزه افراد زیادی به دنبال خاص کردن دکوراسیون خانه یا محل کار خود هستند. با توجه به اینکه سبک‌های مختلفی برای دکوراسیون وجود دارد، می‌توان از وسایل خاصی استفاده کرد تا زیبایی و جلوه محیط حفظ شود. متریالی مثل چوب در وسایل و سازه‌های دکوری می‌تواند زیبایی محیط را چند برابر کند. چوب بستنی، کالباسی، بلوک، زهوار و پروفیل چوبی هرکدام به نوعی در ساخت لوازم چوبی و دکوراسیون منازل یا ساخت اسباب بازی و... به کار می‌روند. در ادامه این متن قصد داریم به کاربرد موارد ذکر شده بپردازیم.

زهوار چوبی

زهوار یک نوار چوبی ساخته شده از چوب راش یا صنوبر می‌باشد که برای ساخت بسیاری از سازه‌های چوبی همچون کمد، بوفه، کابینت و... استفاده می‌شود. معمولا برای این نوع سازه‌های از زهوار چوبی طرح دار استفاده می‌کنند. اما مدل ساده زهوار نیز وجود دارد که برای ساخت قاب، ساخت دکورهای چوبی و... به کار برده می‌شود. 

پروفیل چوبی

پروفیل چوبی یکی از قطعات مورد استفاده در سازه‌های چوبی و ام دی اف همچون کمد، کابینت و... می‌باشد که در دو مدل ساده و طراح دار وجود دارد. در صنعت چوب برای تولید مبلمان، کمد، محصولات دکوری چوبی و یا ام دی اف و... از پروفیل چوبی بسیار استفاده می‌کنند.

چوب بستنی

یکی از محصولات چوبی پرطرفدار در مشاغل مختلفی همچون صنایع اسباب بازی، صنایع غذایی، مصارف پزشکی و... چوب بستنی است که در رنگ های مختلف و به صورت کاملا بهداشتی تهیه می‌گردد. چوب بستنی با ضخامت های مختلف و در طول و عرض متفاوت تولید می‌گردد و امروزه برای ساخت لوازم دکوری و کاردستی و اسباب بازی کاربرد زیادی دارد.

قیمت اسلب چوبی

برای اطلاع از قیمت اسلب چوبی لطفا به تگ قیمت محصول مراجعه فرمایید و در صورت نیاز به مشاوره قبل از خرید، با چوبینر تماس حاصل نمایید.