حراجی نوروز 1403

خرید گلدان چوبی دکوری و تزیینی

1-36 از 52

همه ما برای زیباتر شدن محیط زندگی یا محل کارمان از لوازم دکوری مختلفی استفاده می‌کنیم. گلدان همیشه در طراحی دکوراسیون نقش مهمی داشته است و یکی از اجزای جدایی ناپذیر این امر می‌باشد. از دیرباز استفاده از چوب در دکور محیط های مختلفی همچون منازل، کافه، رستوران، دفتر کار و... رایج بوده است و گلدان های چوبی با طرح و ابعاد مختلف جزو پرطرفدارترین لوازم چوبی این مهم بوده اند. در ادامه اطلاعات بیشتری در رابطه با مدل های مختلف گلدان چوبی دکوری در اختیارتان قرار می‌دهیم.

انواع گلدان چوبی

همان طور که در بخش قبل ذکر شد گلدان یکی از لوازم دکوری و تزیینی است که در منازل و محیط های مختلف استفاده می‌شود. گلدان چوبی با توجه به طرح های مختلف و سبک های متفاوت دکوراسیون داخلی تولید می‌شوند و از پرطرفدارترین مدل های مختلف گلدان چوبی می‌توان به مدل های زیر اشاره نمود.

گلدان چوبی خمره ای

سبک خمره ای یک مدل از گلدان های چوبی دکوراتیو است که در ابعاد مختلف و مدل های متفاوت تولید می‌شود. از گلدان خمره ای برای تزیین روی میز کار، میز عسلی و کنار سالن استفاده می‌شود و با سبک های طراحی مدرن و کلاسیک همخوانی دارد.

گلدان چوبی مینیمال

گلدان چوبی طرح مینیمال یکی نمونه از گلدان های شیک است که در طراحی های مدرن استفاده می‌شود. گلدان های مینیمال با سبک خاصی طراحی می‌شوند و در نگاه اول شاید با سایر مدل ها متفاوت باشند. 

گلدان چوبی روستیک

گلدان چوبی در سبک روستیک نیز طراحی می‌شود. سبک روستیک یک نمونه از سبک دکوراسیون های داخلی است که در آن از چوبی های ضخیم و درشت و سنگ ها و احجام چوبی که از تنه درختان تولید شده اند استفاده می‌شود.

قیمت گلدان چوبی دست ساز

با توجه به این که گلدان چوبی دست ساز در سبک و مدل های مختلف تولید می‌شود از لحاظ قیمت نیز متنوع می‌باشد لذا جهت اطلاع از قیمت محصولات به تگ قیمت مراجعه کنید یا با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید.