تخفیف و پیشنهاد

BLACK + DECKER

1-10 از 10

BLACK + DECKER یکی از معروف ترین برند ها در زمینه ابزارآلات برقی بوده که در شهر Baltimore واقع در ایالات متحده آمریکا مشغول به تولید محصولاتش می باشد.

معرفی شرکت بلک اند دكر

هنگامی که دانکن بلک و آلونزو دکر تنها با سرمایه 1200 دلار کار خود در مریلند آمریکا را شروع کردند هیچگاه به ذهن کسی خطور نمیکرد که روزی این کارگاه کوچک به یکی از غول های اقتصادی جهان بدل شود. امروز كمپانی معظم استنلی بلک اند دكر بی شک بزرگترین و برترین تولیدكننده ابزار صنعتی در جهان است، دامنـه بسیار متنوعی از ادوات و ماشین آلات ساختمانی، ابزارآلات دستی، برقی، بادی، هیدرولیکی،صنعتی ،كشاورزی، سیستم های ریموت كنترل حفاظتی، قفل و لولا ،در و پنجره های اتوماتیكی،تجهیزات پیچیده الكترونیكی ضد حریق و ضد سرقت خدمات پیشرفته نگهداری دارو و تجهیزات پزشكی، حفاظهای ویژه محدودیت های دسترسی،طراحی و اجرای دكوراسیون تاسیسات پایپینگ نفت و گاز و ... كه تمامی این محصولات در قالب 36 برند نامدار به سراسر دنیا عرضه می گردد.

کیفیت محصولات شرکت BLACK + DECKER

شرکت BLACK + DECKER تجربه موفق 167 سال خود را تحت برند دی والت به حرفه ای ترين ابزارآلات صنعتی خود اختصاص داده است. همچنین کیفیت محصولات BLACK + DECKER با توجه به سابقه ی درخشان چندین ساله خود بسیار مناسب بوده که در نتیجه توانسته است محصولاتی با قیمت مناسب در بازار ارائه دهد.

قیمت محصولات شرکت بلک اند دكر

این شرکت به علت تولید انواع مختلف ماشین آلات و همچنین تولید متنوع از مدل های دستگاه های مختلف دارای رنج قیمت های خاصی برای هر بخش و محصول می باشد. جهت اطلاع از لیست قیمت محصولات شرکت بلک اند دكر با کارشناسان چوبینر تماس بگیرید. در ویدئوی زیر به یکی از اره عمود بر های بلک اند دكر می پردازیم.