ELCON

1-1 از 1

ELCON از نام آشناترین برند ها بوده که در زمینه تولید دستگاه های برش چوب فعالیت دارد و با استفاده از به روزترین تکنولوژی ها توانسته است بهترین دستگاه های بازار را تولید و توزیع کند.

معرفی شرکت الکن

الکون در ابتدا در قسمت کوچکی از یک کارخانه کشتیرانی در هلند شروع به کار کرد. سال 1948 این شرکت تاسیس شد. در حقیقت احداث این شرکت به دلیل نیازی که برای تامین چوب سقف خانه و کمبود ماشین آلات صنعت چوب پس از جنگ جهانی، احساس میشد، صورت گرفت. دو برادر به نام های جرارد و فرانس مایر با احداث این شرکت شروع به تولید ماشین آلات نجاری نمودند. این شرکت در سال 1953 خیلی زود رشد کرد و به جایگاه خوبی رسید. در سال های بعد تحولات زیادی بدست آمد تا جایی که در سال 1995 با رشد روزافزونی که بدست آمد، کارخانه به منطقه صنعتی نزدیک فرودگاه آمستردام منتقل شد. در عین حال، در اواخر دهه 80 نسل بعدی این خانواده پیت و پیتر مایر مدیریت کارخانه را به عهده گرفتند.

بین المللی شدن شرکت ELCON

اولین دستگاه پانل بر عمودی که امروزه مهمترین دستگاه تولیدی این شرکت است در سال 1971 تولید شد. گرچه هنوز هم هلند مهمترین بازار فروش محصولات این شرکت است اما در خارج از هلند هم فروش خوبی دارد. در سال 1990 اولین شعبه خود با نام ELCON IBERICA SA در بارسلونا راه اندازی کرد و در سال 1993 در آمریکا و انگلیس و در سال 1988 در دانمارک و درسال 1993 در یونان شعباتی تاسیس کرد. در سال های اخیر شرکای دیگری مانند SCMETINNE در سوئیس وSERNBRANDT در سوئد و در لهستان و ROJEK در چک و VEN&THIERS در بلژیک و RABOCHIE در روسیه، به این شرکت اضافه شدند. تا به امروز هنوز هم این شرکت یک تجارت خانوادگی است که از طریق یک شبکه جهانی توزیع کننده در سطح بین الملل فعالیت دارد. 

قیمت محصولات شرکت الکن

این شرکت به دلیل رنج گسترده ای از محصولات و لوازم کارگاهی و صنعتی صنایع چوب دارای طیف مختلفی از قیمت ها می باشد لذا برای استعلام آخرین قیمت محصولات شرکت الکن می توانید با کارشناسان وب سایت چوبینر مرجع تخصصی ماشین آلات صنایع چوب تماس بگیرید.